• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

ubezpieczenie strukturyzowane

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.6.2014 12:13
Widziałem ostatnio ofertę Raiffeisena ubezpieczenia strukturyzowanego? Na czym to polega, to jest zwykła inwestycja czy daje jakieś ubezpieczenie? Da się na tym zarobić?
Cytuj
predator772

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 23:30
z tego co zrozumiałem, jest pewne zabezpieczenie, gwarancja, że nie utracisz całości, bądź części wpłaconych środków. Na ich stronie jest wszystko ładnie opisane, ale dobrze by było, gdyby znalazł się ktoś, kto z autopsji może wypowiedzieć się na temat tej oferty, ponieważ to może wyglądać tak ładnie tylko w ogłoszeniu.
Cytuj
Ania z Zielonego Wzgórza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 15:17
Jeśli chodzi o Raiffeisen Bank to nie mam doświadczenia - nie zagłębiam się w praktyki instytucji których nazwy nie umiem prawidłowo wymówić, nie wspominaąc już o trudnościach w zapisie... ale PZU reklamuje tego typu ubezpieczenia, jako ubezpieczenia dające pewny zysk. Ile w tym prawdy - nie wiem, ale można więcej na ten temat znaleźć tutaj http://www.pzu.pl/produkty/ubezpieczenie-strukturyzowane-swiat-zyskow - piszą, że ubezpieczenie takie obejmuje śmierć i dożycie.
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.7.2014 11:56
A podobno Raiffaisen ma fajne te strukturyzowane produkty i można sporo zyskać. A te z ubezpieczeniem sa tez bez podatku, takze niezle to wyglada.
Cytuj
Angelina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.7.2014 19:17
A ja nie wiem czy sie zdecydowała bym na cos takiego. W ogóle jakos ten bank nie kojarzy mi sie pozytywnie. Swojego czasu poczytałam na jego temat kilka opinii na internecie i nie wszyscy klienci sa tak zadowoleni jak wy tutaj.
Cytuj
Tosia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 22:57
Mi również Raiffeisen nie kojarzy się pozytywnie, mam jakieś uprzedzenie do niemiecko-brzmiących nazw firm. Chociaż wspomniana wyżej oferta PZU wydaje mi się w miarę dobra i jasno opisana. Może kiedyś się na takie ubezpieczenie zdecyduje, jednak na pewno nie teraz.
Cytuj
Tosia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 22:57
Mi również Raiffeisen nie kojarzy się pozytywnie, mam jakieś uprzedzenie do niemiecko-brzmiących nazw firm. Chociaż wspomniana wyżej oferta PZU wydaje mi się w miarę dobra i jasno opisana. Może kiedyś się na takie ubezpieczenie zdecyduje, jednak na pewno nie teraz.
Cytuj
Spookey

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 18:06
Radek napisał
A podobno Raiffaisen ma fajne te strukturyzowane produkty i można sporo zyskać. A te z ubezpieczeniem sa tez bez podatku, takze niezle to wyglada.
no jeśli są bez podatku i jest jakaś gwarancja że się nie utraci środków, to brzmi bardzo bezpiecznie, więc można ryzykować - kto nie ryzykuje ten nie ma. z resztą jakie to ryzyko skoro z założenia nic się nie traci:)
Cytuj
Carpe diem
RedRoses1990

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.7.2014 13:40
Spookey napisał
Radek napisał
A podobno Raiffaisen ma fajne te strukturyzowane produkty i można sporo zyskać. A te z ubezpieczeniem sa tez bez podatku, takze niezle to wyglada.
no jeśli są bez podatku i jest jakaś gwarancja że się nie utraci środków, to brzmi bardzo bezpiecznie, więc można ryzykować - kto nie ryzykuje ten nie ma. z resztą jakie to ryzyko skoro z założenia nic się nie traci:)
ale czy rzeczywiście jest tak jak oni to obiecują? jest tu może ktoś kto ma informacje z pierwszej ręki? - sam korzystał lub zna takiego kogoś i może się podzielić wiadomościami?
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.7.2014 11:17
Nie znam tej oferty ani w ogóle banku. Znaczy się słyszałam o nim ale nigdy nie miałam styczności. Pewne jest jedno, że zanim gdziekolwiek zainwestujesz zawsze trzeba dokładnie prześwietlić daną ofertę i przeszłość banku. Ot tak, na wszelki wypadek.
Cytuj
Odpowiedź