• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

jaka lokata najlepsza w czerwcu?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Daisy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2014 23:30
Jak dobrze widziałam to w getin online jest teraz bardzo fajna lokata, oprocentowana na 4,5% wiec według mnie to naprawde sporo.Ale moze poszukaj sobie tych porównywarek. Tylko nie bierz ich sobie tak konkretnie do serca bo czasami dane mogą sie różnić od rzeczywistych.
Cytuj
Marysia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2014 23:52
4,5 % to dużo? Ja jak sie nie myle to widziałam w jakimś banku aż 6 % ale nie wiem czy ta lokata było tylko na miesiac czy na dłużej. I zastanawiam, się czy takie krótkoterminowe lokaty coś dają i czy to naprawdę sie aż tak opłaca.Bo moze warto odłożyć kila tysięcy i wsadzić je na jakiś czas na lokatę.
Cytuj
Fantomka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 0:55
Moim zdaniem powinnaś sie skupić na tych wszystkich rankingach lokat. Sprawdź na kilku stronach jakie banki sa na pierwszym miejscu i przejdź się do nich albo zadzwoń bo tak sie więcej dowiesz niż z informacji napisanych na stronach internetowych.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 14:13
Niedawno przeanalizowalismy oferty depozytów. Sposrod tych proponowanych na 6 miesięcy najlepsza okazała się ta proponowana przez BIZ Bank (dawny FM Bank) i jego BIZ Lokata Spinająca. http://www.comperia.pl/ranking-lokat-bankowych-na-6-miesiecy---czerwiec-2014.html
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
moniuska20

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 9:44
Może zainwestuj w jakąś lokatę strukturyzowaną? Słyszałam, że na takiej lokacie jest dość duże oprocentowanie. Sama zastanawiam się nad zainwestowaniem pieniędzy w taką lokatę. Myślałam też o koncie oszczędnościowym ale na tym chyba nie da się za dużo zarobić.
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 13:01
Reklam lokat jest teraz całkiem sporo, nie wiem czy wiesz, że te 5 czy 6%, które reklamują jest na krótki okres czasu (np na 2 msc) a później jest już dużo mniejszy procent.
Najlepiej wybierz jedną z wielu porównywarek lokat, porównaj je ze sobą, a później wybierz się do banku.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 10:47
Najwyższe obecnie oprocentowanie na rynku w przypadku lokaty długoterminowej ma Santander Consumer Bank, proponując Lokata Direct + Internet z oprocentowaniem 4,20%, jest to lokata na 3 lata. Decydując sie na produkt 2-letni warto przyjrzeć sie ofercie BIZ Banku, Lokata BIZ PRO oprocentowana na 4,05%,
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 18:18
W telewizji czy internecie wszystko wygląda zachęcająco, bo tak też ma wyglądać. Najlepiej udaj się do banku i poproś pracownika banku aby przedstawił Ci szczegóły oferty. Wtedy będziesz mogła ocenić czy taka oferta CI odpowiada czy też nie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.8.2014 10:56
Dobrze kierować się opinią kogoś kto się zna i tą lokatę sprawdził. Suche rankingi lokat są do niczego.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 71 razy

Wyślij wiadomość

20.8.2014 11:46
Nie zgodzę się z tym, że suche rankingi lokat są do niczego. W przypadku np. kredytów czy kont trzeba wziąć pod uwagę wiele parametrów (w tym także tak niewymierne jak np. jakość obsługi) faktycznie czyjaś opinia bywa pomocna. Ale przy lokatach liczy się tylko i wyłącznie oprocentowanie. Wybieranie słabej lokaty za czyjąś namową, zamiast naprawdę atrakcyjnej, jest raczej zaskakujące.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Marzena Kazbieruk
Ekspert Comperia.pl
Odpowiedź