• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

jaka lokata najlepsza w czerwcu?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Iwo99

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.6.2014 13:03
wiecie moze ktora lokata jest na ten moment najbardziej opłacalna? w necie widziałam oferty nawet na 5% ale wiadomo jak to w reklamie potem okazuje sie ze to ściema. Zalezy mi na takich krótkoterminowych do 6 miesięcy.
Cytuj
ryjek82

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.6.2014 6:29
Interesuje cię może okres 1 miesiąca lub 3? Z tego co wiem w Lion's Banku oferują 5% na 30 dni ale szczerze mówiąc bardzo mało wiem o tym banku:/ W Noble Banku możesz założyć lokatę na 3 miesiące z oprocentowaniem 6%, wydaje mi się, że ta oferta jest najkorzystniejsza.
Cytuj
muminek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.6.2014 7:53
Ja coś kiedyś czytałem o lokatach strukturyzowanych, podobno one są najbardziej opłacalne ale i trochę ryzykowne. Moim zdaniem najlepiej założyć konto oszczędnościowe. Można na nim sporo zarobić. Sam ma takie konto na które wpłaciłem jakiś czas temu 10 tysięcy.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.6.2014 9:49
muminek napisał
Ja coś kiedyś czytałem o lokatach strukturyzowanych, podobno one są najbardziej opłacalne ale i trochę ryzykowne. Moim zdaniem najlepiej założyć konto oszczędnościowe. Można na nim sporo zarobić. Sam ma takie konto na które wpłaciłem jakiś czas temu 10 tysięcy.
Jak masz strukturę to masz cześć ulokowana bezpiecznie a resztę inwestujesz. Możesz więcej zyskać, ale i sporo stracić. Moim zdaniem to są produkty dobre dla osób, które to ogarniają i wiedza o co chodzi.
Cytuj
Vitalena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.6.2014 17:38
Ja kiedys słyszałam że w Banku Pocztowym mają taką lokate ale musiałbyś sie upewnić co do warunków i co do tego czy naprawdę jest aż tak wysokie oprocentowanie i przez jak długi czas. gdy ja się o tym dowiedziałem lekko się zdziwiłem ale nie miałem okazji sprawdzić szczegółów tej oferty.
Cytuj
Papatka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.6.2014 19:33
No ja też słyszałam ze w banku pocztowym jest tak wysokie oprocentowanie, nawet dziwiłam sie jak to możliwe. Widocznie nasza Poczta Polska chce nas teraz zaskoczyć. Jak by sie okazało to prawdą to rzeczywiście opłaca sie tam inwestować.
Cytuj
Dionizy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2014 17:26
A nie sprawdzałeś jakiegoś rankingu lokat? Bo ja chyba na jakiejś stronie widziałem coś takiego, ktoś co miesiac robi takie zestawienie i wtedy widac gdzie jest najwyższe oprocentowanie i kto bedzie miał najkorzystniejsza oferte. Poszukaj sobie tego na necie.
Cytuj
truskawka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2014 17:51
O no ja też widziałam i to na kilku stronach takie zestawienia. Tam można sobie wszystko fajnie porównać ale wiesz, czasami to co jest na takiej stronie nie jest do końca zgodne z tym co jest tak naprawde w banku , najlepiej to iść i zapytać o warunki.
Cytuj
mania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2014 21:45
Najlepiej sprawdź sobie te rankingi o których pisano wcześniej a później przejdź się po bankach i zapytaj co mogą ci zaoferować. Ja nie jestem przekonana do lokat, wolę konta oszczędnościowe bo wydają mi się pewniejsze. Co ty wybierzesz to już Twoja sprawa:)
Cytuj
Heartbreaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2014 23:14
Konta oszczędnościowe pewniejsze? No co wy, moim zdaniem nie ma to jak lokaty, tylko zanim podejmie sie decyzje gdzie najlepiej zainwestować, dobrze jest przejsć się po kilku bankach popytac o szczegóły i porównać samemu bo te porównywarki nie są nic warte
Cytuj
Odpowiedź