• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jakie konto oszczędnościowe z dobrym oprocentowaniem?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
dario

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.12.2015 15:11
Czy na koniec roku jest jeszcze gdzieś jakaś warta uwagi oferta z kontem oszczędnościowym? Tylko najlepiej, żeby w pakiecie nie było do tego konta osobistego z opłatami (ewentualnie darmowe mogłoby być).
Szukam czegoś, co miałoby w miarę normalne oprocentowanie. Raczej na więcej niż na lokatach nie ma co liczyć?
Cytuj
justka

Niezarejestrowani

28.12.2015 22:43
Myślę, że raiffeisen ma całkiem dobrą propozycję. Z tym kontem wymarzony cel. Zamierzam je wypróbować od nowego roku. I zrealizować takie moje noworoczne postanowienie "zacząć oszczędzać" ;)
Cytuj
ElżbietaMaj

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.12.2015 10:57
Słyszałam jakiś czas temu, że Smartbank miał konto oszczędnościowe z oprocentowaniem na 3%.
Ale czy jeszcze takie me to nie wiem.
Może ktoś inny wie?
W każdym razie, to w raiffeisen też nie wygląda źle.
Z tego, co tam widzę, to ma oprocentowanie na poziomie 1,5% x stopa referencyjna NBP.
Ktoś wie, ile ona teraz wygląda?
Może sama się tam przeniosę...
Cytuj
avalon

Niezarejestrowani

29.12.2015 23:01
ElżbietaMaj napisał
Słyszałam jakiś czas temu, że Smartbank miał konto oszczędnościowe z oprocentowaniem na 3%.
Ale czy jeszcze takie me to nie wiem.
Może ktoś inny wie?
W każdym razie, to w raiffeisen też nie wygląda źle.
Z tego, co tam widzę, to ma oprocentowanie na poziomie 1,5% x stopa referencyjna NBP.
Ktoś wie, ile ona teraz wygląda?
Może sama się tam przeniosę...
to oprocentowanie nie jest jakieś wysokie, ale lepsze to niż nic ;) a jeśli chodzi o samo konto, to słyszałam raczej dobre opinie
Cytuj
PakulaMac

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.12.2015 8:20
3% to nie dużo?
Radzę zauważyć, że są tylko nieliczne oferty z oprocentowaniem 4%, a tak to wszystko obecnie dołuje.
No chyba, że znasz jakieś lepsze, których nie ma w zestawieniach?
Jeśli tak to ja i, pewnie wielu innych, chętnie się dowiem.
Poza tym, czy smartbank nie miał obniżyć oprocentowania na koncie oszczędnościowym?
Bo miałem wrażenie, że słyszałem coś takiego.
Cytuj
Marla

Niezarejestrowani

6.3.2018 11:45
A co myslicie o koncie oszczędnościowym w Toyota Bank? Jakiś czas temu czytalam, że mają bardzo nwysokie oprocentowanie, choć wysokie to kwestia względna. Ale nie jestem przekonana jeszcze i szukam jakiś argumentów wśród osóbv które mają umowę z Toyota, bo tak wstępnie zapowiada się nieźle ;")
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
DarekM

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.3.2018 21:58
Co prawda temat stary, ale na tej stronie zawsze znajdziesz aktualne informacje o najlepszych kontach oszczędnościowych i lokatach
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Pan_Da

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.3.2018 13:07
Najlepiej sprawdzić sobie po prostu tutaj https://www.comperia.pl/konta_oszczednosciowe :) Masz wszystko dokładnie wypisane, ile procent, ilość przelewów itp.
Cytuj
sosimply

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.6.2018 13:17
Pan_Da napisał
Najlepiej sprawdzić sobie po prostu tutaj https://www.comperia.pl/konta_oszczednosciowe :) Masz wszystko dokładnie wypisane, ile procent, ilość przelewów itp.
i właśnie tak zrobiłam ;)
Cytuj
tadex

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.7.2018 11:55
Sam planuje zacząć mocno oszczędzać i szukam banku, gdzie mógłbym założyć konto oszczędnościowe. Ja się aż tak bardzo nie orientuje, ale na co powienien zwrócić uwagę decydując się na takie konto, bo zakładam, że każdy bank będzie mi proponował "najlepszą" ofertę.
Cytuj
Odpowiedź