• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jaki prezent na gwiazdkę?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

16.12.2015 0:26
minimalnie więcej;) Cashflow to rozbudowany eurobiznes w cenie 10 x większej, a pan Robert oczywiście pracował nad wersją na komputer ale chyba nic nie wyszło...:) nie ma to znaczenia, napisałem swoje zdanie, ja tej gry dziecku bym nie kupił, już bardziej książkę która miała być tylko dodatkiem do tej gry ... ja rozumiem że edukacja itp, ja wiem że system jest kiepski i szkoły powinny uczyć czego innego no i podstaw finansów ale młodzież jest jaka jest i na planszówkę w tym wieku ciężko się skusić, nawet tłumacząc że to coś co może odmienić jej życie:) Każdy niech kupuje prezenty jakie chce, oby tylko sklepy przyjmowały zwroty:)

Gdyby ktoś tu chciał kupić coś dla mnie to ja chętnie przyjmę np. sekrety amerykańskich milionerów:)
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

16.12.2015 0:27
nie uwierzy Pan ale wiem co to gra cashflow;)

Stanisław Bińkiewicz napisał
Artur Sarnecki napisał
oj ... jeśli nie ma wersji na smartfona to może być problem z tą grą:)

gra w tej cenie nie powinna leżeć zakurzona, nie wiem czy to dobry pomysł


Panie Arturze, gra Cash Flow, to nie jest zwykła strzelanka, w która można się pobawić w wolnym czasie. Jest to gra, która wymaga myślenia oraz analizy swoich finansów. Każdy z graczy prowadzi własną księgowość i myślę, że trudno byłoby to zrobić na smartfona. Jest to gra edukacyjna, w którą grają ludzie biznesu, tworzone są kluby w których rozmawia się o biznesie i gra pogłębiając swoją wiedzę. Jeśli komuś zależy na tym, nabyć umiejętności związanych z gospodarowaniem pieniędzmi, to nie pozwoli, aby ta gra leżała zakurzona.
Można więc albo się czegoś nauczyć albo przez całe życie bawić się smartfonem i korzystać z oferty firm pożyczkowych.
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
lawinia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.12.2015 8:33
Zaciekawiliście mnie państwo tą grą.
Jednak jest taka droga... Może poszukam jakiejś używanej na portalach sprzedażowych.
W sumie jestem ciekawa jak to działa.
Czy ktoś z Państwa w to grał osobiście?
Będę w stanie przełożyć wiedzę z gry na prawdziwe życie? Bo zawsze mam największy problem z zamianą teorii na praktykę, więc lubię, jak są podawane jakieś konkretne przykłady.
Cytuj
Tereza

Niezarejestrowani

16.12.2015 8:34
Bardzo mi się podoba pomysł dawania mądrych prezentów. I uwazam, że książka to doskonały prezent, a jesli taki nastolatek nie czyta to gwarantuje, ze jeśli dostanie ciekawą pozycję to zacznie :) W ubiegłym roku każdy w mojej rodzinie otrzymał książkę. Cieszyli się wszyscy.
Cytuj
Odpowiedź