• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jaki prezent na gwiazdkę?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

14.12.2015 12:37
oj ... jeśli nie ma wersji na smartfona to może być problem z tą grą:)

gra w tej cenie nie powinna leżeć zakurzona, nie wiem czy to dobry pomysł
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Werka

Niezarejestrowani

14.12.2015 12:59
Smutne, że nawet Pan to pisze. Niestety może mieć pan racje...
Cytuj
arturr2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.12.2015 13:58
Cena tej flow cash to prawie 400 złotych!
No to już chyba lepiej kupić tę sztabkę złota o wadze 2 gramów, nawet taniej wyjdzie.
Ale z tego, co własnie znalazłem, to można w to pograć na cda.pl, online. Nie wiem oczywiście czy to to samo, zaraz pogram i się przekonam.
Dobrze by było, gdyby ktoś, kto zna grę tam zerkną i powiedział, czy to na pewno to?
Dałbym linka, ale chyba nie wolno.
Mi google znalazło, ale dość nisko w wynikach na pierwszej stronie.
Wypowiedź została zmieniona przez: arturr2 14.12.2015 13:59
Cytuj
Werka

Niezarejestrowani

14.12.2015 14:26
arturr2 napisał
Cena tej flow cash to prawie 400 złotych!
No to już chyba lepiej kupić tę sztabkę złota o wadze 2 gramów, nawet taniej wyjdzie.
Ale z tego, co własnie znalazłem, to można w to pograć na cda.pl, online. Nie wiem oczywiście czy to to samo, zaraz pogram i się przekonam.
Dobrze by było, gdyby ktoś, kto zna grę tam zerkną i powiedział, czy to na pewno to?
Dałbym linka, ale chyba nie wolno.
Mi google znalazło, ale dość nisko w wynikach na pierwszej stronie.
400 zl, to faktycznie dużo, lepiej już jakąs inna planszówkę, albo wlasnie książke. Nie chcą czytac? Niech zachcą...
Cytuj
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

14.12.2015 21:26
Na allegro można grę kupić za 297 zł Link:
http://allegro.pl/gra-planszowa-cashflow-nowa-wersja-cashflow-101-i5856380399.html
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
Stanisław BińkiewiczStanisław Binkiewicz

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1104 razy

Wyślij wiadomość

14.12.2015 21:36
Artur Sarnecki napisał
oj ... jeśli nie ma wersji na smartfona to może być problem z tą grą:)

gra w tej cenie nie powinna leżeć zakurzona, nie wiem czy to dobry pomysł


Panie Arturze, gra Cash Flow, to nie jest zwykła strzelanka, w która można się pobawić w wolnym czasie. Jest to gra, która wymaga myślenia oraz analizy swoich finansów. Każdy z graczy prowadzi własną księgowość i myślę, że trudno byłoby to zrobić na smartfona. Jest to gra edukacyjna, w którą grają ludzie biznesu, tworzone są kluby w których rozmawia się o biznesie i gra pogłębiając swoją wiedzę. Jeśli komuś zależy na tym, nabyć umiejętności związanych z gospodarowaniem pieniędzmi, to nie pozwoli, aby ta gra leżała zakurzona.
Można więc albo się czegoś nauczyć albo przez całe życie bawić się smartfonem i korzystać z oferty firm pożyczkowych.
Cytuj
Stanisław Bińkiewicz
Tel:606119428
Blog: www.slowkilkaomalymbiznesie.pl
e-mail: stabin@neostrada.pl
witold-dabr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.12.2015 8:27
Na cda to jest chyba jakieś wprowadzenie tylko, znalazłem je, ale tam się nie gra, a ogląda prezentację z tym ojcem, który tłumaczy, żeby kupować aktywa.
Trochę mi się to pomieszało, bo mówi, że łódź to pasywa, a przecież jakim cudem?
Tyle, że ja znam te pojęcia z rachunkowości, to rzeczywiście mogą być one inaczej ujęte.
Mam jeszcze pytanie do tej gry, ilu graczy minimum tam potrzeba? Tzn. czy można w to grać w pojedynkę?
Cytuj
Maksymilian

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.12.2015 11:24
Stanisław Bińkiewicz napisał
Artur Sarnecki napisał
oj ... jeśli nie ma wersji na smartfona to może być problem z tą grą:)

gra w tej cenie nie powinna leżeć zakurzona, nie wiem czy to dobry pomysł


Panie Arturze, gra Cash Flow, to nie jest zwykła strzelanka, w która można się pobawić w wolnym czasie. Jest to gra, która wymaga myślenia oraz analizy swoich finansów. Każdy z graczy prowadzi własną księgowość i myślę, że trudno byłoby to zrobić na smartfona. Jest to gra edukacyjna, w którą grają ludzie biznesu, tworzone są kluby w których rozmawia się o biznesie i gra pogłębiając swoją wiedzę. Jeśli komuś zależy na tym, nabyć umiejętności związanych z gospodarowaniem pieniędzmi, to nie pozwoli, aby ta gra leżała zakurzona.
Można więc albo się czegoś nauczyć albo przez całe życie bawić się smartfonem i korzystać z oferty firm pożyczkowych.
Kiedys na studiach zbierała się pewna grupa ludzi i grała właśnie w cash flow. fajne czasy :) Rady pana Stanisława bezcenne:) Dobrze, że są tacy ludzie!
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

15.12.2015 13:40
;) gra cashflow nie zastąpi myślenia, edukacja kosztuje ale eurobiznes na początek wystarczy ;) wolałbym sztabkę i książkę jeśli juz

Stanisław Bińkiewicz napisał
Artur Sarnecki napisał
oj ... jeśli nie ma wersji na smartfona to może być problem z tą grą:)

gra w tej cenie nie powinna leżeć zakurzona, nie wiem czy to dobry pomysł


Panie Arturze, gra Cash Flow, to nie jest zwykła strzelanka, w która można się pobawić w wolnym czasie. Jest to gra, która wymaga myślenia oraz analizy swoich finansów. Każdy z graczy prowadzi własną księgowość i myślę, że trudno byłoby to zrobić na smartfona. Jest to gra edukacyjna, w którą grają ludzie biznesu, tworzone są kluby w których rozmawia się o biznesie i gra pogłębiając swoją wiedzę. Jeśli komuś zależy na tym, nabyć umiejętności związanych z gospodarowaniem pieniędzmi, to nie pozwoli, aby ta gra leżała zakurzona.
Można więc albo się czegoś nauczyć albo przez całe życie bawić się smartfonem i korzystać z oferty firm pożyczkowych.
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Jula

Niezarejestrowani

15.12.2015 14:09
Artur Sarnecki napisał
;) gra cashflow nie zastąpi myślenia, edukacja kosztuje ale eurobiznes na początek wystarczy ;) wolałbym sztabkę i książkę jeśli juz

Stanisław Bińkiewicz napisał
Artur Sarnecki napisał
oj ... jeśli nie ma wersji na smartfona to może być problem z tą grą:)

gra w tej cenie nie powinna leżeć zakurzona, nie wiem czy to dobry pomysł


Panie Arturze, gra Cash Flow, to nie jest zwykła strzelanka, w która można się pobawić w wolnym czasie. Jest to gra, która wymaga myślenia oraz analizy swoich finansów. Każdy z graczy prowadzi własną księgowość i myślę, że trudno byłoby to zrobić na smartfona. Jest to gra edukacyjna, w którą grają ludzie biznesu, tworzone są kluby w których rozmawia się o biznesie i gra pogłębiając swoją wiedzę. Jeśli komuś zależy na tym, nabyć umiejętności związanych z gospodarowaniem pieniędzmi, to nie pozwoli, aby ta gra leżała zakurzona.
Można więc albo się czegoś nauczyć albo przez całe życie bawić się smartfonem i korzystać z oferty firm pożyczkowych.
Ale mowa jest o prezentach dla dzieci. Pan chyba ma już troszkę więcej niż 17 :)
Cytuj
Odpowiedź