• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy opłaca się założyć lokatę walutową?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
KrzychuW

Niezarejestrowani

13.10.2015 10:59
Otóż to, takich rzeczy nie da się tak łatwo przewidzieć. Ja tam bym się teraz w waluty nie bawił, jak widac nie opłąca sie wcale.
Cytuj
Konrad

Niezarejestrowani

13.10.2015 11:39
Te lokaty są teraz tak marnie oprocentowane, że aż głowa boli od samego patrzenia.
Cytuj
Itaka

Niezarejestrowani

15.10.2015 12:06
Konrad napisał
Te lokaty są teraz tak marnie oprocentowane, że aż głowa boli od samego patrzenia.
No marnie, ale jak masz euro i nie chcesz ich wymieniać, to chyba lepiej tak ulokować.
Cytuj
Kroll

Niezarejestrowani

15.10.2015 12:41
Zalezy wlasnie jakie bedzie przeznaczenie tych pieniedzy.
Cytuj
Łuki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.10.2015 13:28
A nie da się założyć jakiegoś, bo ja wiem, konta oszczędnościowego w euro?
Może to by było lepiej oprocentowane?
Przyzwyczailiśmy się, że kurs euro w stosunku do złotego to spada to rośnie i skoro obecnie wynosi 4,23 to nie jest jakaś szalona wysokość i ma się nadzieję, że niedługo wzrośnie, ale z drugiej strony warto też popatrzeć na to, co dzieje się obecnie w Unii: kryzys grecki, kryzys imigracyjny, jakieś tajne umowy TTiP ze Stanami... Z Europą wcale nie musi być za moment tak dobrze, jak się przyzwyczailiśmy.
Cytuj
Kijanka

Niezarejestrowani

15.10.2015 13:49
Łuki napisał
A nie da się założyć jakiegoś, bo ja wiem, konta oszczędnościowego w euro?
Może to by było lepiej oprocentowane?
Przyzwyczailiśmy się, że kurs euro w stosunku do złotego to spada to rośnie i skoro obecnie wynosi 4,23 to nie jest jakaś szalona wysokość i ma się nadzieję, że niedługo wzrośnie, ale z drugiej strony warto też popatrzeć na to, co dzieje się obecnie w Unii: kryzys grecki, kryzys imigracyjny, jakieś tajne umowy TTiP ze Stanami... Z Europą wcale nie musi być za moment tak dobrze, jak się przyzwyczailiśmy.
A takie konta w ogole istnieją walutowe oszczednosciowe?
Cytuj
Stanek

Niezarejestrowani

21.10.2015 11:15
Ja mam jedna walutowa, co prawda marnie oprocentowaną, ale skorzystałem, bo euro mi się przyda niebawem, a przewalutowanie moglo się okazać niekorzystne,
Cytuj
Krakoska

Niezarejestrowani

22.10.2015 15:42
Jesli komuś waluta potrzebna to owszem, przydaje sie lokata walutowa. niestety ale przewalutowanie zawsze ciagnie za soba koszty.
Cytuj
DamianM

Niezarejestrowani

26.10.2015 10:45
No tragedia z oprocentowaniem tych depozytów, ale to tylko swiadczy o tym, że na zachodzie lokaty maja sie jeszcze gorzej niż u nas.
Cytuj
Gucio

Niezarejestrowani

26.10.2015 13:26
Na to wychodzi. Ja mam troche euro, ale na razie je po prsotu trzymam. Ani na taka an na taka lokate nie oplaca mi się ich wkładać.
Cytuj
Odpowiedź