• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Pomnażanie oszczędności

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.8.2015 9:56
smay napisał
Cóż, ja również od pana otrzymałem informacje, aczkolwiek mam wrażenie, że ta 'inwestycja' czy jak nazwać pański sposób pomnażania kapitału wymaga ogromnego nakładu pracy, czy nie tak?
Pan na forum nie wyjaśnia istoty swego sposobu, więc i ja nie będę go zdradzać, aczkolwiek, jak czytałem o co w tym chodzi, to miałem właśnie wrażenie, że musiałbym co najmniej kilka godzin dziennie nad tym siedzieć, przynajmniej na początku.
A jednak banki mimo wszystko nie wymagają takiego zaangażowania, więc jeśli ktoś chce tylko przechować oszczędności i w razie czego w porę się obejrzy, żeby je zabrać, to chyba nie jest aż taka zła opcja.


Sądzę, iż najdłużej w tym "całym biznesie" trwało by przeczytanie tego pliku wordowskiego o którym wcześniej pisałem. W chwili obecnej "obsługa" tego "złotego interesu" zajmuje mi 10min dziennie :) Czy to jest tak długo?

smay napisał
A jednak banki mimo wszystko nie wymagają takiego zaangażowania


No to ja już wolę się zaangażować na 10 min dziennie i mieć o wiele większy zysk.

No i zasada również jest prosta - statek tonie no to skaczesz, nie czekasz, jak pójdzie razem z Tobą na dno, jednakże w tym przypadku co najwyżej osiądzie na mieliźnie, a wówczas ewakuacja - niby takie proste, a jednak każdy się boi, bo ryzyko...
"Ryzykiem" jest przechodzenie przez ulicę, a mimo to przechodzę każdego dnia :):):)
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
smay

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.8.2015 11:42
Warunki przeczytałem i nie wiem, jakim cudem obsługa może trwać jedynie 10 minut dziennie. Jeśli tak to gratuluję, ale ile to trwało na początku, gdy pan zaczynał?
Chyba trochę więcej, bo tera to rozumiem, że większość dochodu generują panu osoby, które się za pana pośrednictwem zarejestrowały?
Cytuj
Daniel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.8.2015 12:06
smay napisał
Warunki przeczytałem i nie wiem, jakim cudem obsługa może trwać jedynie 10 minut dziennie. Jeśli tak to gratuluję, ale ile to trwało na początku, gdy pan zaczynał?
Chyba trochę więcej, bo tera to rozumiem, że większość dochodu generują panu osoby, które się za pana pośrednictwem zarejestrowały?


No tyle czasu poświęcam akurat teraz na obsługę własnego panelu, wcześniej wcale nie było o wiele dłużej, bo wszystko jest intuicyjne, a i filmików wyjaśniających na necie jest multum. Po za tym zawsze służę pomocą i wszystko tłumaczę na bieżąco.
Każdy ma możliwość zarabiać w taki sam sposób jak i ja :)
sam zaczynałem przygodę od wkładu własnego, bo i tak zarobek był dla mnie bardziej satysfakcjonujący niż inne twory finansowe.
Cytuj
Szukasz możliwości pomnażania kapitału

Napisz: daniel.bak@mailmix.pl
Odpowiedź