• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lokata 3% na 3 lata w banku Santander

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.7.2015 11:31
Witam. Czy warto jest państwa zdaniem zakładać sobie lokatę w Santander Banku? Widzę,że obecnie mają tam lokatę oprocentowaną na 3%. Chciałbym ulokować 50 tys. złotych .Z jednej strony wiem,że pieniadze te nie będa mi tak potrzebne ( traktuję to jako zabezpieczenie na przyszłość) , obecnie oprocentowanie lokat spada tak więc te 3% nie przedstawiają sie tak źle. Z drugiej strony to aż 3 lata.Co państwo o tym sądzicie?
Cytuj
Jagna

Niezarejestrowani

24.7.2015 12:19
Nie zakładaj aż na 3 lata, teraz jest fajna lokata Słoneczna w GNB, na pol roku i troche lepiej oprocentowana.
Cytuj
Tomasz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.7.2015 12:23
Sprawdziłem i faktycznie lokata oprocentowana jest bardzo zachęcająco. Martwi mnie w zasadzie jedno. Od jakiegoś czasu obserwuję to ,ze lokaty ciągle spadają. Jeszcze kilka miesięcy temu było to 4%, obecnie jest to jedynie 3%. Może założę teraz lokatę na 6 miesięcy ale potem lokata będzie jedynie na 2% ?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

24.7.2015 12:49
zwróć uwagę, że wibor zaczął rosnąć...weź to pod uwagę
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Jagna

Niezarejestrowani

24.7.2015 12:58
Tomasz napisał
Sprawdziłem i faktycznie lokata oprocentowana jest bardzo zachęcająco. Martwi mnie w zasadzie jedno. Od jakiegoś czasu obserwuję to ,ze lokaty ciągle spadają. Jeszcze kilka miesięcy temu było to 4%, obecnie jest to jedynie 3%. Może założę teraz lokatę na 6 miesięcy ale potem lokata będzie jedynie na 2% ?
Musi byc odbicie. Nie ma innej opcji.
Cytuj
kskd

Niezarejestrowani

24.7.2015 14:56
No chyba teraz zakładanie lokaty na 3 lata to samobójstwo. Co zrobisz jak za pół roku oprocentowania zaczną rosnąć.
Cytuj
Janusz

Niezarejestrowani

24.7.2015 15:09
kskd napisał
No chyba teraz zakładanie lokaty na 3 lata to samobójstwo. Co zrobisz jak za pół roku oprocentowania zaczną rosnąć.
A co zrobisz jesli jeszcze bardziej spadną?
Cytuj
krejzi

Niezarejestrowani

27.7.2015 14:00
Eksperci ani nie przewidują wzrostów, ani spadków. Taka trochę loteria się zrobiła.
Cytuj
Odpowiedź