• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Konto bankowe w T-mobile

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
henryka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.6.2015 11:35
Szukam obecnie banku , w którym będzie darmowa karta debetowa, darmowe używanie konta, darmowe wypłaty z bankomatów w Polsce oraz darmowe wypłaty z bankomatów za granicą. Zastanawiam się obecnie nad ofertą konta bankowego w T-mobile.Wiem,że jest to sieć komórkowa ale z wszystkich ofert mają obecnie najlepszą ( 6 zł całkowitych opłat). Czy ktoś mógłby mi doradzić czy warto jest tam właśnie zakładac konto?
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.6.2015 14:18
W t mobile jest 0 zł kartę debetową pod warunkiem wykonania przez transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 200 zł. Jeśli tyle robisz obrotu to powinno być darmowe dla Ciebie.
Cytuj
Gracjal

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.6.2015 15:20
Ja na maila dostałem ofertę od banku Smart i oni oferują darmowe konto. Które opcje są bezwarunkowo darmowe, to nie wiem, ale chyba warto sprawdzić?
W mbanku też jest opłata 6 złotych za kartę, a jest ona za darmo, jeśli się wykona operacje na 300 złotych miesięcznie, choć można wybrać inny wariant konta, gdzie wygląda to inaczej.
Zastanawiam się, czy którykolwiek bank ma darmowe wypłaty z bankomatów za granicą? A jeśli tak, to czy ze wszystkich?
Cytuj
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

20.6.2015 10:34
Gracjal napisał

Zastanawiam się, czy którykolwiek bank ma darmowe wypłaty z bankomatów za granicą? A jeśli tak, to czy ze wszystkich?

Wszystkie bankomaty na świecie za darmo ma np. PKO BP w ofercie Konto dla młodych
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
AdamSyla

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.6.2015 20:42
Finansolog napisał

Wszystkie bankomaty na świecie za darmo ma np. PKO BP w ofercie Konto dla młodych


A jak u nich z innymi opłatami?
A co chyba ważniejsze w tej sytuacji z przewalutowaniem?
Bo z tego, co się orientuję, to za granicą tanio się nie wypłaca pieniędzy, nawet gdyby opłaty nie było.
Nie lepiej, jeśli się ma w planach taki wyjazd skorzystać z karty kredytowej tudzież konta walutowego? Ja dość często bywam w Anglii i mam na tę okoliczność konto walutowe.
Cytuj
Ekspert PKO Banku Polskiego

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.6.2015 10:26
Tu znajdziesz wszystkie informacje dotyczące Konta dla Młodych - http://www.pkobp.pl/dzieci-uczniowie-i-studenci/rachunki/konta-osobiste/pko-konto-dla-mlodych/
Darmowe przelewy, bankomaty w kraju i na świecie, karta (po 5 dowolnych transakcjach w miesiącu) - warto nas sprawdzić!
Cytuj
janko

Niezarejestrowani

24.6.2015 15:59
ja polecam bank smart. daje rade. mozecie sobie porównac na haczyku nawet - bank smart - jedyne konto bezwarunkowe.
Cytuj
gaweł_P

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2015 8:32
I tak największy problem z kontami jest teraz z tym, że nawet, jeśli są jakieś lepsze oferty, to nie wiadomo jak długo takimi pozostaną.
Ja jak zakładałem konto w Aliorze też miało być darmowe, a po kilku miesiącach zaczęli wprowadzać opłaty.
Jak zaczęły wynosić ponad 10 złotych, to konto zamknąłem. Teraz mam w mbanku, które też na początku było darmowe, a obecnie mam chyba 7 złotych za kartę, ale mogę jej nie płacić, jak zrobię określony obrót. Ale przecież nie będę co chwilę zmieniał konta! Czy nie da się jakoś inaczej zablokować tych zmian regulaminu?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

25.6.2015 12:00
gaweł_P napisał
I tak największy problem z kontami jest teraz z tym, że nawet, jeśli są jakieś lepsze oferty, to nie wiadomo jak długo takimi pozostaną.
Ja jak zakładałem konto w Aliorze też miało być darmowe, a po kilku miesiącach zaczęli wprowadzać opłaty.
Jak zaczęły wynosić ponad 10 złotych, to konto zamknąłem. Teraz mam w mbanku, które też na początku było darmowe, a obecnie mam chyba 7 złotych za kartę, ale mogę jej nie płacić, jak zrobię określony obrót. Ale przecież nie będę co chwilę zmieniał konta! Czy nie da się jakoś inaczej zablokować tych zmian regulaminu?
jesli sie tabela oplat zmienia zawsze mozesz zrezygnowac z oferty.
Cytuj
robert

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2015 13:39
gaweł_P napisał
I tak największy problem z kontami jest teraz z tym, że nawet, jeśli są jakieś lepsze oferty, to nie wiadomo jak długo takimi pozostaną.
Ja jak zakładałem konto w Aliorze też miało być darmowe, a po kilku miesiącach zaczęli wprowadzać opłaty.
Jak zaczęły wynosić ponad 10 złotych, to konto zamknąłem. Teraz mam w mbanku, które też na początku było darmowe, a obecnie mam chyba 7 złotych za kartę, ale mogę jej nie płacić, jak zrobię określony obrót. Ale przecież nie będę co chwilę zmieniał konta! Czy nie da się jakoś inaczej zablokować tych zmian regulaminu?
W jaki sposob chcialbys to zablokowac? Zreszta te zmiany tez nie zachodza co chwila. Chyba że jest to promocja, to te trwają zwykle 3 miesiące. Ale tak ogolnie to spokojnie rok, dwa moze obyć się bez zmian.
Cytuj
Odpowiedź