• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Konto bankowe w T-mobile

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.6.2015 9:44
Zawsze jesli zmiany wydaja nam sie na gorsze to konto mozemy po prostu zamknac i tyle. Nikt nas nie bedzie zmuszal. Chyba ze zakładaliśmy w promocji, to wtedy trzeba jakis tam czas je przetrzymać.
Cytuj
FinansologBadacz finansów

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 403 razy

Wyślij wiadomość

27.6.2015 12:16
ann napisał
Zawsze jesli zmiany wydaja nam sie na gorsze to konto mozemy po prostu zamknac i tyle. Nikt nas nie bedzie zmuszal. Chyba ze zakładaliśmy w promocji, to wtedy trzeba jakis tam czas je przetrzymać.

Racja. Tylko oczywiście lepiej na starcie wybrać coś na czym długo zostaniemy. W razie zmiany banku pamiętaj, że musisz wszędzie podać swój nowy numer konta, a niektórym może to zabrać trochę czasu :)
Cytuj
Wypowiedzenie-OC.pl - skuteczne informacje odnośnie rezygnacji z ubezpieczenia OC
EdwardKowal

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2015 13:12
Zamknięcie konta to nie taka prosta sprawa, poszedłem ostatnio do swojego banku, zeby to zrobic, a tu mi pani mowi, ze to kosztuje, bo juz takiego konta nie maja, i ze trzeba miesiac czekac itd. To poszedłem. Niech utrzymują je dalej.
Cytuj
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2015 13:36
W moim byłym banku, w ALiorze tez musiałem miesiąc czekać. Takie procedury są chyba wszędzie, ale nic w tym dziwnego, a jak ktoś np. przeleje pieniądze na stare konto bo go nie zdarzysz poinformować? A tak przez miesiąc wszystko płynnie się załatwi.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

29.6.2015 13:43
Jak zamykałem w byłym Żubrze, to tez tyle czekałem. To jest norma. I wcale jakoś mnie to nie dziwiło, przecież są ustawione zlecenia itd.
Cytuj
izoldakrawczyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2015 10:06
Chyba wszędzie czeka sie ten miesiąc. Ale w tym czasie nikt nie broni posiadać innego konta, a z tego już zwyczajnie nie korzystamy. To normalne procedury.
Cytuj
stachu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2015 10:32
Jasne, ze normalna. Przecież do konta mamy często przypisane jakieś transakcje stałe itd. Wszystko musi odczekać chwilę.
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2015 11:08
Problem jest wtedy, gdy za ten miesiac naliczane sa oplaty.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

2.7.2015 14:28
To się zostawia odpowiednie saldo i nie ma problemu.
Cytuj
Wionella

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2015 19:50
grzes33 napisał
W moim byłym banku, w ALiorze tez musiałem miesiąc czekać. Takie procedury są chyba wszędzie, ale nic w tym dziwnego, a jak ktoś np. przeleje pieniądze na stare konto bo go nie zdarzysz poinformować? A tak przez miesiąc wszystko płynnie się załatwi.


Ale to chyba gdzieś niedawno było?
Bo ja miałam konto w Aliorbanku 4 lata temu i zamknęli mi od ręki, jak poszłam do oddziału, oczywiście musiałam wypłacić wszystkie grosze, które na rachunku zostały. Nie wiedziałam, że tyle to teraz trwa!
A co do przelewu, który może przyjść na stare, zamknięte konto, to po prostu wraca on do nadawcy, wiem, bo miałam taką sytuację własnie po zamknięciu tego konta.
Cytuj
Odpowiedź