• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Czy można zarobić 10% miesi

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Melania0

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 21:06
Jeśli chodzi o inwestowanie pieniędzy na giełdzie to przede wszystkim trzeba liczyć się z ryzykiem. Prawda jest taka, że aby osiągnąć najlepsze wyniki po pierwsze potrzeba czasu, po drugie należy się na tym znać, warto zakupować akcje kiedy cena jednostki jest niska (bessa), a po trzecie trzeba śledzić notowania.
Cytuj
Skoot

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 22:45
Każdemu moze sie udać, natomiast cala sztuka aktywnego inwestowania na giełdzie polega własnie na tym, zęby zarabiać systematycznie i nie jest to niemożliwe ale wymaga poświecenia mnóstwa czasu i ciągłego podnoszenia swoich umiejętności.
Cytuj
robert

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 14:54
Na inwestowaniu trzeba się po prostu znac, jeżei ktoś nie ma o tym pojęcia to niech albo powierzy pieniądze komuś zaufanemu albo niech da sobie spokoj. Trzeba miec wiedze i stalowe nerwy.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 17:56
Przede wszystkim żeby zarobić trzeba mieć o tym pojęcie. Nie wiem jak z wiedzą i umiejętnościami jest u Ciebie, ale jeżeli chcesz po prostu na tym zarobić nie mając wiedzy raczej sobie odpuść. Można więcej stracić niż zyskać.
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.8.2014 12:16
62miko napisał
Myślę, że ze spokojem możesz zarobić te 10%. Musisz jednak miec jakieś pojęcie o grze na giełdzie. Jeśli jesteś amatorem to ja bym nie ryzykował, bo możesz dużo stracić. Lepiej zgłoś się do jakiejś firmy, która Tobą pokieruje i pomoże zainwestować pieniądze.


Też się z tym zgadzam, że jeżeli nie masz pojęcia o grze to nie ma co ryzykować bo zamiast zyskać 10% możesz stracić 40%. Ale nie wiem czy ufałabym pierwszej lepszej firmie. Jeżeli zdecydowałbyś się na jakąkolwiek firmę ja dobrze bym to przemyślała, a firmę dobrze sprawdziła.
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.9.2014 14:18
robert napisał
Na inwestowaniu trzeba się po prostu znac, jeżei ktoś nie ma o tym pojęcia to niech albo powierzy pieniądze komuś zaufanemu albo niech da sobie spokoj. Trzeba miec wiedze i stalowe nerwy.


I pieniądze gdy wpadnie się nietrafionymi inwestycjami w długi zapomniałeś o tym wspomnieć.
Skoro jesteś amatorem to lepiej włożyć pieniądze na lokatę niż bawić się w giełdę. Na giełdzie trzeba się znać.
Cytuj
Odpowiedź