• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

plotki a sprzedaz duzych firm

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Limana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.3.2015 8:36
Wydaje mi się,że nie będzie to gruntowne odświeżenie i na pewno z programu pani Gesslerowej nie zrezygnują. Przecież jest to obecnie jeden z najczęściej oglądanych programów .Oraz bazuje na zagranicznych formatach.
Były przecież kuchenne koszmary Gordona Ramsaya. Które zresztą sama swego czasu oglądałam. O wiele lepiej jednak ogląda się polską wersję. Są to nasze klimaty.

Swoją drogą to przydałoby się więcej programów typu life style.
Cytuj
Antoni

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.3.2015 11:58
Ja osobiście nie oglądam telewizji wcale czasem zobaczę powtórkę wiadomości paru stacji i naprawdę mam nadzieje że poziom faktów trochę się podniesie. Wiem że jest to usługa sprzedawania informacji i sensacji ale jak jest 90% sensacji to ja już dziękuję wolę kupić gazetę i przeczytać na spokojnie.
Cytuj
Edek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.3.2015 12:38
uwazasz, ze gazety nie opierają sprzedaży na sensacji? Nawet najpopularniejsze tygodniki opinii piszą już na takie tematy, aby tylko przyciągnąć jak największą publiczność. Nie wiem czy pozostał na rynku jakis tytuł, który faktycznie jest obiektywny. Moze tygodniki czy dzienniki lokalne, ale tam znowu nie moga sie narażać władzy.
Cytuj
Antoni

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.3.2015 12:16
Wiesz z gazetą jest taki plus że czytając sam decydujesz co chcesz pominąć, niestety jak oglądasz wiadomości ciężko wstrzelić się w temat który cię interesuje.
Cytuj
grzes33

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.3.2015 13:19
Nigdy nie wiesz co będzie zawierał artykuł :D Ale to prawda, ze teraz manipulacja wszedzie. Z telewizją jest jeszcze taki problem, że jednak czasem nawet leci w tle i cos do Ciebie trafi. Na czytanie gazety jednak sie decydujesz świadomie.
Cytuj
NataliaZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.3.2015 13:54
Ja jednak lubię przeznaczyć te pól godziny dziennie wieczorem na wiadomości. Wiem,że wiele informacji trzeba traktować z przymrużeniem oka ( w praktycznie każdym kraju mamy propagandę) ale przynajmniej wiemy co się na świecie dzieje. Swoją drogą to nie mam okazji w pracy zerknąć sobie na portale z wiadomościami ponieważ nie pracuję na komputerze.
Bardzo lubię programy bbc. Ale to chyba inna spółka wykupila TVN.Czy ta?
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.3.2015 14:36
NataliaZ napisał
Ja jednak lubię przeznaczyć te pól godziny dziennie wieczorem na wiadomości. Wiem,że wiele informacji trzeba traktować z przymrużeniem oka ( w praktycznie każdym kraju mamy propagandę) ale przynajmniej wiemy co się na świecie dzieje. Swoją drogą to nie mam okazji w pracy zerknąć sobie na portale z wiadomościami ponieważ nie pracuję na komputerze.
Bardzo lubię programy bbc. Ale to chyba inna spółka wykupila TVN.Czy ta?
To producent i właściciel takich stacji telewizyjnych jak Travel Channel.
Cytuj
stachu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.3.2015 15:41
Niby mają się uzupelniac, bo tvn ma takie super zaplecze itd., ale jakos nie wroze teraz stacji najlpeiej, ciagle jakies klopoty, programy traca wartosc merytoryczna. Moze zaczeliby od zmiany calkowitej ramowki, zmiany prowadzacych na jakichs bardziej znajacych sie na rzeczy. A nie tylko zona tego, zona tamtego na ekranie.
Cytuj
Odpowiedź