• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

plotki a sprzedaz duzych firm

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.3.2015 13:43
Tak sie zastanawiam, czy plotki o zwiazku wywołania skandalu i sprzedazy jednej z największych komercyjnych telewizji mogą byc prawdziwe? Moze to miec wpływ?
Cytuj
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.3.2015 14:19
Jasne, ze ma akcje tanieją jak jest afera. Swoja droga dobre pytanie. Takie bardzo na czasie obecnie ;p
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.3.2015 15:21
No sa teraz rózne teorie spiskowe dziejów. Czy im wierzyć... Może cos tym być. Bo troche dziwne, ze skandal akurat w trakcie sprzedazy wybuchł
Cytuj
monk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.3.2015 6:20
Chodzi CI o TVN?
No przecież został już sprzedany. Amerykańskiej firmie specjalizująej się w kanałach life-style.
Moze i dobrze ponieważ w ostatnim czasie programy stały się bardzo żenujące. Szczególnie te informacyjne ( na przykład przepychanki przed wyborami). Wolałbym aby stacja miała nastawienie bardziej neutralne a nie pro partyjne jednej partii,
Cytuj
Basia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.3.2015 7:52
Tam z pewnością grube pieniądze za tym stały i z czystej sympatii nikt nie przechylał się w jedną stronę. Chociaż kto wie. Byłam kiedyś na stażu w Gazecie Wyborczej, która też jest posądzana o takie sympatie i szczerze mówiąc to nikt nikomu nie narzucał, jak ma pisać, po prostu to z ludzi wychodziło. Może do takich miejsc po prostu idą osoby, które mają konkretne poglądy?
Ja przyznam, że lubię oglądać różne programy z tvn, aczkolwiek coraz bardziej widać po nich, że są wyreżyserowane, a bohaterowie podstawieni. Mówię oczywiście o wszelkich showach, a nie wiadomościach, bo tych od dawna nie oglądam w telewizji.
Cytuj
Edek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.3.2015 7:59
Basia napisał
Tam z pewnością grube pieniądze za tym stały i z czystej sympatii nikt nie przechylał się w jedną stronę. Chociaż kto wie. Byłam kiedyś na stażu w Gazecie Wyborczej, która też jest posądzana o takie sympatie i szczerze mówiąc to nikt nikomu nie narzucał, jak ma pisać, po prostu to z ludzi wychodziło. Może do takich miejsc po prostu idą osoby, które mają konkretne poglądy?
Ja przyznam, że lubię oglądać różne programy z tvn, aczkolwiek coraz bardziej widać po nich, że są wyreżyserowane, a bohaterowie podstawieni. Mówię oczywiście o wszelkich showach, a nie wiadomościach, bo tych od dawna nie oglądam w telewizji.
Pisali jak chcieli, ale wiedzieli co grozi za to, ze napisza inaczej niz linia programowa wymaga. Tak juz jest. A jesli chodzi o te wszystkie show - ludzie chca to ogladac, jest kasa, wiec to produkuja.
Cytuj
Nathan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.3.2015 10:12
Przecież mało kto czyta obecnie gazetę wyborczą.... Wydaje mi się,ze utrzymuje się głównie z reklam. A jest w niej bardzo wiele ekran prorządowych.
Tak samo dzialo się zresztą z telewizją TVN. Swoją drogą to wiecie,że sama telewizja została sprzedana za prawie 700 mln zł i z długiem wynoszącym ponad 840 mln złotych????
Zastanawiam jakim cudem narobili sobie takiego długu. Czy wszystkie telewizje polskie obecnie są tam zadłużone?
Cytuj
estimo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.3.2015 10:43
remi napisał
Tak sie zastanawiam, czy plotki o zwiazku wywołania skandalu i sprzedazy jednej z największych komercyjnych telewizji mogą byc prawdziwe? Moze to miec wpływ?


Tak , Sprzedali obecnie TVN.
Jestem jednak zdania, że wszystko wyjdzie nam tylko na dobre Szczególnie,że w ostatnim czasie za dużo moim zdaniem było taniej sensacji. Zbyt mało rzetelnej wiedzy oraz informacji.
Przydałoby się wprowadzić do ramówki więcej programów dokumentalnych, reportaży. Nie tylko jakieś sensacje.
Swoją drogą to wiecie,że program Kuchenne Rewolucje pani Gesslerowej stanął pod znakiem zapytania?
Cytuj
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.3.2015 12:19
estimo napisał
remi napisał
Tak sie zastanawiam, czy plotki o zwiazku wywołania skandalu i sprzedazy jednej z największych komercyjnych telewizji mogą byc prawdziwe? Moze to miec wpływ?


Tak , Sprzedali obecnie TVN.
Jestem jednak zdania, że wszystko wyjdzie nam tylko na dobre Szczególnie,że w ostatnim czasie za dużo moim zdaniem było taniej sensacji. Zbyt mało rzetelnej wiedzy oraz informacji.
Przydałoby się wprowadzić do ramówki więcej programów dokumentalnych, reportaży. Nie tylko jakieś sensacje.
Swoją drogą to wiecie,że program Kuchenne Rewolucje pani Gesslerowej stanął pod znakiem zapytania?
Tez o tym czytałam. Ale mysle, ze z flagowym programów nie zrezygnują jednak. Chyba że odświeżenie ma polegac na gruntownej przebudowie.
Cytuj
Antoni

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.3.2015 14:03
mam nadzieje że zaczerpną trochę obławy i kultury dziennikarskiej od bbc
Cytuj
Odpowiedź