• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Zastrzeżenie dowodu w banku

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
jozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.3.2015 8:24
Mela napisał
ElżbietaMaj napisał
Ja też raz zgubiłam, ale cały portfel. Dobrze, że trafiłam na bank, w którym nie pobierali opłaty, bo bym nawet nie miała z czego zapłacić.
A co do tego, że wymiana dowodu powinna być darmowa, to się zgadzam. W końcu jesteśmy zmuszeni mieć taki dokument, a i tak musimy robić do niego zdjęcia, co też jest wydatkiem, więc niby za co mamy płacić te 30 złotych? Za kawałek plastiku? Z pewnością jego koszt jest dużo niższy.
A mnie ciekawi, co by było, gdyby ktoś nie zastrzegł dowodu w banku, tylko po prostu zgłosił ten fakt na policji? Narobiłby sobie dużych kłopotów, czy niekoniecznie?


No ja przeprszam ale pani ma tutaj jakieś nieaktualne informacje. Obecnie wymiana dowodu jest całkowicie darmowa oraz można to robić ile tylko się chce.Bez znaczenia czy zgubisz . Czy zmieniasz nazwisko. Nie płacisz nic.
Kilka miesięcy straciłam portfel z dowodem i nie musiąłam nic płacić.
Kwestia czasu bo jednak na wyrobienie nowego dowodu trzeba czekać około miesiąca.
Niemniej opłata jest zerowa !
O to ciekawe, mi kilka lat temu(chyba ze 3) ukradizono portfelz dokumentami, to placilem za wyrobienie dokumentów. Ale moze faktycznie to sie zmienilo. W sumie weszły nowe dowody.
Cytuj
Kadża

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.3.2015 12:09
Ja też kiedyś płaciłam jak zgubiłam dowód. Miałam taką sytuację również rok temu. Niemniej w urzędzie powiadomili mnie, że od tego momentu nic już nie muszę płacić :)
I to jeszcze jak nie było nowych dowodów ale były stare dowody. Tak więc przepisy zmieniły się już jakiś czas temu. Może to i dobrze bo i tak za wszystko płacimy . Skoro zmuszają nas do dowodów to niech oni płacą
Cytuj
Odpowiedź