• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Warto inwestować w biżuterie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
owllovesyou

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 18:55
jozek napisał
beatrisR napisał
Ta w złoto żeby zainwestować to trzeba się na tym znać ,ja wiem tyle że jak by mi brakło kasy to pójdę i sprzedam ale dużo nie zarobie bo policzą mi jako złom.A w nieruchomość to zawsze warto zainwestować na niej się nigdy nie straci .Mam takiego znajomego który tak robi i nieźle na tym wychodzi .
Złoto jak za złom? Bez przesady. W kruszce opłaca się teraz inwestować. Wszyscy to mowia.
Na prawdę złoto jest teraz sprzedawane na złom za grosze. Nie mowa tutaj o antycznych kosztownościach, ale przykładem są moi sąsiedzi, którzy po rozwodzie stwierdzili że obrączki sprzedadzą na złom i pieniądze podzielą. i tak obrączki, które kupili za 3 tysiące mieliby sprzedać za śmieszne 200 zł. Stwierdzili w końcu, że zostawią dla córki wraz z kilkoma innymi złotymi drobiazgami na przetop dla niej na obrączki.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.7.2014 10:53
Ja bym nie inwestowała w złoto. Prawda jest taka, że złoto tanieje i nie wiem czy jest sens w nie inwestować. Ja wolałabym już włożyć pieniądze na lokatę niż liczyć na to, ze zarobię coś na złocie.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.9.2014 14:02
owllovesyou napisał
jozek napisał
beatrisR napisał
Ta w złoto żeby zainwestować to trzeba się na tym znać ,ja wiem tyle że jak by mi brakło kasy to pójdę i sprzedam ale dużo nie zarobie bo policzą mi jako złom.A w nieruchomość to zawsze warto zainwestować na niej się nigdy nie straci .Mam takiego znajomego który tak robi i nieźle na tym wychodzi .
Złoto jak za złom? Bez przesady. W kruszce opłaca się teraz inwestować. Wszyscy to mowia.
Na prawdę złoto jest teraz sprzedawane na złom za grosze. Nie mowa tutaj o antycznych kosztownościach, ale przykładem są moi sąsiedzi, którzy po rozwodzie stwierdzili że obrączki sprzedadzą na złom i pieniądze podzielą. i tak obrączki, które kupili za 3 tysiące mieliby sprzedać za śmieszne 200 zł. Stwierdzili w końcu, że zostawią dla córki wraz z kilkoma innymi złotymi drobiazgami na przetop dla niej na obrączki.


To prawda. Złoto jak skupują to za jakieś grosze nawet nie wiem czy babka mi kiedyś nie mówiła, że 20zł za gram? Wiem, że to była jakaś śmieszna kwota.
Ja bym te 30 000 tysięcy włożyła na lokatę. Będziesz miała najpewniejszy zysk.
Cytuj
krakers

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.9.2014 14:12
Ludzie niby inwestują w złote i kruszce ale mnie to ciągle zastanawia czy rzeczywiście da się na tym zarobić bo mi się wydaje że jest to mało prawdopodobne. Ja 30 000tys wolałabym włożyć na lokatę niż bawić się w złoto.
Cytuj
Odpowiedź