• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Warto inwestować w biżuterie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
goyko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 13:00
Takich pamiątek jak opisujesz się nie sprzedaje:) Moja zona ma pierścionek po swojej praprababci i zakłada go tylko na wyjątkowe okazje:) Kiedyś jej brat chciał go sprzedać bo wymyślił, że dostaną za to majątek ale żona się na szczęście nie zgodziła. Tom moim zdaniem możesz śmiało inwestować w złoto.
Cytuj
Storczykowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 16:54
Jest wielu fanatyków biżuterii antycznej,którzy są w stanie wydać każde pieniądze na taką biżuterię.Tak samo jest w przypadku kolekcjonerów znaczków,autografów i innych.Zgadzam się z wypowiedzią Beaty17 całkowicie.Jednak jeśli ktoś posiada drogą pamiątkę i jest w kiepskiej sytuacji finansowej to sprzedaż jest jedynym ratunkiem.Radzę każdemu przeszukać szafki,być może czyhają tam na nas pamiątki po naszych dziadkach
Cytuj
Sajmon

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.5.2014 22:11
dokładnie, pamiątki się raczej zostawia, ale jeśli sytuacja do tego zmusi to można sprzedać i wziąć ładne pieniądze, ja nie mam nic takiego po przodkach dlatego widziałem tylko przedmioty na aukcjach, ale poczytałem na stronie internetowej ogólnie o takiej biżuterii i przyznaję, że wiele ciekawego się dowiedziałem. Są aukcje, więc dodatkowo można coś taniej wylicytować i więcej jeszcze na tym zarobić w przyszłości.
Cytuj
Franciszek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 12:38
szczerze? warto inwestować zawsze w nieruchomości, grunty, oraz... złoto. Bliscy znajomi moich rodziców są mistrzami złotnictwa z 30-sto letnią praktyką i wiem co-nieco na ten temat. Ceny złota ostatnio poszły w górę i jest to bardzo opłacalna lokata kapitału. Nie do końca polecam inwestowanie w wyroby np. Apartu lub Kruka, ponieważ cena rzeczywista podniesiona jest o marże handlowe, opłacane lokale w galeriach handlowych, rachunki, ochronę, pensję sprzedawców
Cytuj
Renia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 20:27
Tak inwestowanie w nieruchomości obecnie najlepiej się opłaca ,nie wiem jak ze złotem .Mój znajomy zainwestował w kilka mieszkań , obecnie wynajmuje i jakby to ująć pieniążki same lecą mu na konto .Ale też jest trochę niepewności na jakich lokatorów się trafi .A na złocie to wydaje mi się że na nim tak się nie zarabia może się mylę .
Cytuj
robert

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 15:01
Tak jak pisałem juz w innym wątku, w nieruchomości opłaca sie inwestować zawsze. W złoto niech inwestuja Ci co sie na tym znają. Trzeba wiedziec kiedy, co i jak.
Cytuj
ania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.6.2014 15:17
ja mam troche zlota inwestycyjnego od wujka na slub dostalam, mam tez troche bizuterii ktora jest cenna i mysle ze oprocz tego ze swietnie sie ją nosi to zawsze jakis majatek :) ktory w razie potrzeby można upłynnic
Cytuj
beatrisR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.6.2014 12:42
Ta w złoto żeby zainwestować to trzeba się na tym znać ,ja wiem tyle że jak by mi brakło kasy to pójdę i sprzedam ale dużo nie zarobie bo policzą mi jako złom.A w nieruchomość to zawsze warto zainwestować na niej się nigdy nie straci .Mam takiego znajomego który tak robi i nieźle na tym wychodzi .
Cytuj
jozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.6.2014 15:09
beatrisR napisał
Ta w złoto żeby zainwestować to trzeba się na tym znać ,ja wiem tyle że jak by mi brakło kasy to pójdę i sprzedam ale dużo nie zarobie bo policzą mi jako złom.A w nieruchomość to zawsze warto zainwestować na niej się nigdy nie straci .Mam takiego znajomego który tak robi i nieźle na tym wychodzi .
Złoto jak za złom? Bez przesady. W kruszce opłaca się teraz inwestować. Wszyscy to mowia.
Cytuj
Magdalena Jarosz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.6.2014 6:41
Witam
Dziękuję Wam za odpowiedzi. Biżuterii rodzinnej w życiu bym nie sprzedał nawet gdybym miał problemy finansowe, tak się nie robi i już. Postanowiłem połowę pieniędzy zainwestować w złoto a resztę wpłacę na konto oszczędnościowe. Gdybym dysponował większą gotówką z pewnością kupiłbym jakieś mieszkanie pod wynajem, niestety mam tylko 3o tysięcy.
Cytuj
Magdalena Jarosz - Ekspert Telefunken
http://www.telefunken.pl/tf-polska
Odpowiedź