• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lokata dla firm

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Melania0

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 21:24
Coś mi sie wydaje że te 6 procent to jest niezły chwyt marketingowy. Tyle procent to chyba mają dwa takie konta po dodaniu. Mam wrażanie że na takie oprocentowanie mógłby pozwolić sobie tylko taki bank który bardzo dobrze prosperuje na rynku.
Cytuj
Daro Sław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.7.2014 19:25
tej lokaty już dawno nie ma. zdarzają się jeszcze wysokoprocentowe lokaty ,ale zazwyczaj są one krótkoterminowe. w przypadku banku pocztowego też wydaje mi się że był to tylko chwyt marketingowy żeby jak największą liczbę klientów przyciągnąć. bo przecież zazwyczaj ludzie którzy zaczynają być klientami danego banku zostają w nim na dłużej.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.8.2014 13:26
Te 6% to pewnie tylko na dwa albo trzy miesiące a później pewnie 2% albo coś koło tego. Trzeba by wyczytać w ich regulaminie albo gdzieś albo iść się zapytać o szczegóły. Nie wierzę, że te 6% będzie do końca lokaty. Byłoby to za piękne:)
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.9.2014 14:26
Wydaje mi się, że 6% to na pewno nie jest na te 6 miesięcy weź lepiej doczytaj bo to by było za dużo jak na taką lokatę. Po prostu zbyt atrakcyjna oferta jak na mój gust:)
Cytuj
Odpowiedź