• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lokata dla firm

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Patrycja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.5.2014 11:09
Myślę o założeniu lokaty .Prowadzę firmę i zastanawiam się czy prawdą jest to że najlepszą lokatę dla firmy proponuje Bank pocztowy 6% w skali roku .Interesuje mnie lokata na 6 miesięcy ,co proponujecie ? .Może macie jakieś doświadczenie w zakładaniu lokat i wiecie jaka na obecną chwile jest najbardziej opłacalna .
Cytuj
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.5.2014 16:37
Na tym forum przeczytałam tyle opinii na temat Banku pocztowego, że nie odważyłabym się zakładać tam konta a tym bardziej lokaty. Ale jak chcesz, decyzja należy do ciebie. Najlepiej jednak będzie jak przed podjęciem decyzji przejdziesz się po innych bankach i sprawdzisz ich oferty.
Cytuj
nani08

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.5.2014 6:07
Ja również zastanawiam się gdzie znajdę najlepszą lokatę. Chciałbym założyć osobistą i dla firmy. Co do Banku pocztowego to się nie wypowiem bo nie miałem z nim styczności. Oprocentowanie mają jednak bardzo atrakcyjne Mało który bank daje teraz 6% na lokacie.
Cytuj
KolczatKa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.5.2014 14:26
No tak oprocentowanie mają naprawdę wysokie ale czytałaś o nich opinię? Nawet tutaj na forum sporo osób nie wypowiadało się na ich temat korzystnie. Tak jak koleżanka wyżej ja nie odważała bym sie zakładać u nich konta czy prowadzić lokatę ale styczności z tym bankiem osobiście jeszcze nie miałam.
Cytuj
Morfee

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.5.2014 14:40
Bank Pocztowy proponuje aż takie wysokie oprocentowanie?No nie spodziewałbym się. Ale chyba mimo wszystko jakoś nie mam do nich zaufania. Moze to wysokie oprocentowanie jest tylko przez pierwszy miesiąc a później drastycznie sie zmiesza? Ktoś czytał może regulamin tej ofert , bo bardzo mnie to zaciekawiło. Zazwyczaj gdy jest takie oprocentowanie to utrzymuje sie tylko na początku.
Cytuj
dzejkop

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2014 13:56
Az w szoku jestem że bank pocztowy oferuje aż tak wysokie oprocentowanie. Tam na pewno jakimś małym druczkiem jest napisane że to oprocentowanie jest po pewnym czasie dużo niższe niż na początku. Teraz nawet te największe banki nie porywają sie na oferowanie aż tak wielkiego oprocentowania.
Cytuj
lola85

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2014 15:19
Właśnie! Nawet znane i cenione banki nie oferują takiego oprocentowania. Zdecydowanie jest to dziwna sytuacja. Najlepiej chyba byłoby iść do tego Banku Pocztowego i wypytać jak rzeczywiście jest na tej lokacie. Wierzyć mi się nie chce, że 6% utrzymuje się przez cały czas. gdyby tak było ludzie walili by do nich drzwiami i oknami.
Cytuj
bernars44

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.5.2014 0:37
Sytuacja jest naprawdę dziwna ,wiele znanych banków nigdy nie zaoferowało takich wysokich oprocentowań .Myślę że może oferują takie oprocentowanie ale z czasem będzie ono spadać .Jak by na prawdę tak było to ja pierwszy bym się tam udał .Coś tu nie pasuje .
Cytuj
Andrzej

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.5.2014 10:10
Patrycja coś chyba źle doczytałaś albo słyszałaś ,nie znam banku który oferuje tak wysokie oprocentowanie lokat.W banku pocztowym chyba nie proponują takiej lokaty .Myślę że jedynie jak wybierasz lokatę na określony czas i procent będzie narastał w cyklach kwartalnych , to możesz wtedy się spodziewać 6 % oprocentowania .
Cytuj
xena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.6.2014 20:36
6%? Serio? Ja słyszałam, że banki dają teraz maksymalnie 4% na lokacie. O Banku Pocztowym praktycznie nic nie wiem... Naprawdę jest tam tak źle? Moja mama chciała tam założyć sobie konto bo w tym w którym jest obecnie płaci za dużo za prowadzenie. Chyba będę jej musiała powiedzieć, że powinna to przemyśleć.
Cytuj
Odpowiedź