• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Konto w PKO SA

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
bedlam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 12:46
mam i nie polecam, rzeczywiście dość drogo wychodzi. ja płące coś koło 7 zł miesięcznie za zwykłe konto, mam natomiast debet 300 zł odnawialny więc to mi się najbardziej przydaje jak są chude miesiące w pracy.
Cytuj
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.10.2014 9:20
wydaje mi się że pekao sa juz dawno jest przejęty przez jakąs firme z zagranicy więc polski to on nie jest ;) ja bym też poszukała po nowych bankach bo ten to po prostu skotniała instytucja :)
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
Wanana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.10.2014 9:41
7 zł to dość dużo biorąc pod uwagę że większość jest teraz darmowa i ma dużo bajerów. wolę już darmowy mbank niby bez oprocentowania, ale dla mnie to akurat nie problem :)
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 10:26
mutual napisał
wydaje mi się że pekao sa juz dawno jest przejęty przez jakąs firme z zagranicy więc polski to on nie jest ;) ja bym też poszukała po nowych bankach bo ten to po prostu skotniała instytucja :)
Bank Pekao SA należy do Grupy UniCredit, jednej z wiodących międzynarodowych instytucji finansowych, która działa w 17 europejskich krajach. UC ma swoją siedzibę w Rzymie.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.10.2014 10:49
Teraz znalezc jakis Polski bank to jest wyzwanie, kazdy ma jakis obcy kapital. No PKO BP i Getin na pewno Polskie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

8.10.2014 8:54
A to prawda akurat, polskich bankow jest niewiele. Millennium portugalskie, Raiffeisen austriackie, ING holenderskie, MBank Niemiecki, BZ WBK to Hiszpanski Santander, nawet Peako kiedys z Zubrem jest Włoskie, bo należy do UniCredit. Znacie jeszcze jakieś przykłady?
Cytuj
Wanana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.10.2014 10:00
hehe moze dlatego sa tak stabilne bo nie sa polskie :P i maja przez to też lepsza ofertę, biedny polski bank niestety niekoniecznie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

8.10.2014 10:11
Bez przesady, nie powiedziałbym, ze Getin Bank jest biedny, czy chociażby największy PKO BP. Przypominam, ze kryzys dotknął kraje południowe Hiszpanie, Portugalia, Włochy a nas nie. Także takie uwagi sa wyssane z palca i nie maja pokrycia w rzeczywistości.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

9.10.2014 14:26
Co za różnica czy bank z Polski czy nie. jesli zagraniczny daje lepsze warunki i mam mniej płacić to się nie bede zastanawiał.
Cytuj
HaniaHania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 13:07
czy pekao sa firma jest mega droga w utrzymaniu czy ujdzie? musze wybrac konto firmowe i kurcze mam problem, swoje prywatne mam w pekao i jestem zadowolona.
Cytuj
Odpowiedź