• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Konto w PKO SA

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.8.2014 13:46
Sporo się tutaj czyta o opłatach w banku PKO. Że biorą dużo za prowadzenie konta, że można wypłacać pieniądze tylko z dwóch rodzajów bankomatów z PKO i zdaje się z WZBWK. PKO bardzo się reklamuje i w związku z tym moje pytanie jest coś co moglibyście polecić w PKO? Może mają konto oszczędnościowe fajne albo inną usługę? Zastanawiam się po prostu czy warto tam zakładać konto?
Cytuj
wernissa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.8.2014 19:59
Mi się podoba ich internetowy oddział Inteligo ale wydaje mi się że raczej interesowałabym się innymi bankami. Aktualnie mam konto w ING i poważnie zastanawiam się nad zmianą ale skorzystałabym prędzej z oferty Meritum Banku. PKO to chyba już przeżytek.
Wypowiedź została zmieniona przez: wernissa 28.8.2014 19:59
Cytuj
Kornelia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.8.2014 16:30
Z tego co widziałam w porównywarce kont osobistych tu na Comperii ''konto za zero'' kosztuje prawie 10 zł miesięcznie w PKO. Troche lepiej wygląda właśnie Inteligo, płaci się tylko za kartę - 4 zł/mies. Ale to jest wyłącznie oferta konta internetowego, bo Inteligo jako tako nie ma placówki
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.8.2014 17:27
Kornelia napisał
Z tego co widziałam w porównywarce kont osobistych tu na Comperii ''konto za zero'' kosztuje prawie 10 zł miesięcznie w PKO. Troche lepiej wygląda właśnie Inteligo, płaci się tylko za kartę - 4 zł/mies. Ale to jest wyłącznie oferta konta internetowego, bo Inteligo jako tako nie ma placówki


Już 10zł?! Pamiętam czasy gdy kosztowało to kilka złotych..
A czy PKO ma jakieś lokaty? Korzystał z nich ktoś? Da się zarobić?
Cytuj
Redzajna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.8.2014 22:38
10 zł to bardzo dużo, biorąc pod uwagę że teraz coraz więcewj banków daje możliwość konta na prawdę za zero... Oferty PKO nie idą zbytnio z biegiem czasu, wydaje mi się że to dlatego, że mają grono swoich klientów, którzy pomimo lepszych ofert w innych bankach są im wierni. Lokaty tam są na poziomie ok. 3 procent.
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.9.2014 17:18
Redzajna napisał
10 zł to bardzo dużo, biorąc pod uwagę że teraz coraz więcewj banków daje możliwość konta na prawdę za zero... Oferty PKO nie idą zbytnio z biegiem czasu, wydaje mi się że to dlatego, że mają grono swoich klientów, którzy pomimo lepszych ofert w innych bankach są im wierni. Lokaty tam są na poziomie ok. 3 procent.


Ale coś w tym jest co piszesz. Moja teściowa sobie nie wyobrażą tego, że mogłaby zrezygnować z konta tam, zresztą podobnie jak i moi rodzice. Oni są zadowoleni i nie będą nic zmieniać. A mi ręce opadają jak widzę ile tam płacą.
Cytuj
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.9.2014 11:47
Dla mnie PKO to przede wszystkim stabilny Polski Bank. Może i rzeczywiście jest drogi patrząc na wszystkie opłaty ale na pewno jest godny zaufania i ja gdybym miał brac jakiś kredyt hipoteczny czy coś w tym rodzaju na pewno zdecydowałbym się na PKO
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 60 razy

Wyślij wiadomość

18.9.2014 17:50
Oczywiście nie chcemy nikogo odwodzić od PKO, ale naprawdę nie ma się co obawiać innych banków. PKO jest stabilny, ale inne banki też są. No i z tym "polski bank" to bym nie przesadzała :)
Cytuj
Emilia Kasińska
Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

19.9.2014 9:53
PKO i "polski bank", hahaha! Radze poczytac ich strukture wlascicielska, skarb panstwa nie ma tam nic do gadania.
Cytuj
kazik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.9.2014 15:32
jest Pekao SA i PKO BP, radze najpierw, przed przystąpieniem do dyskusji zapoznać się z nazwami instytucji o których rozmawiamy.
Cytuj
Odpowiedź