• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Przelewy ekspresowe

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
selena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 20:55
To w bankach można robić przelewy ekspresowe? Ja myślałam, że coś takiego jest dostępne tylko na poczcie. Tam za przelew ekspresowy płaci się 15 złotych i kasa jest u adresata w ciągu 10-15 minut. Trzeba mu jedynie przesłać specjalny kod.
Cytuj
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.9.2014 19:40
selena napisał
To w bankach można robić przelewy ekspresowe? Ja myślałam, że coś takiego jest dostępne tylko na poczcie. Tam za przelew ekspresowy płaci się 15 złotych i kasa jest u adresata w ciągu 10-15 minut. Trzeba mu jedynie przesłać specjalny kod.

Oczywiście, że banki robią takie przelewy! Koszty są zbliżone do tych na poczcie ale mimo to uważam, że to się opłaca. Kasa szybko jest na koncie i nie trzeba nigdzie latać z kodami i dowodami osobistymi. Ja raz robiłam przelew ekspresowy na poczcie i obiecałam sobie, że nigdy więcej:) Jest to niewygodne dla odbiorcy bo musi iść po pieniądze a jak ich nie odbierze to wracają do nadawcy.
Cytuj
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.9.2014 11:50
Ja korzystam często jak mam nie zapłacony rachunek a termin już minął kilka albo co gorsza kilkanaście dni temu. Wiem, że na poczcie też można sobie teraz wykupić takie ekspresowe przelewy, Panie zawsze proponują jak się płaci rachunek.
Cytuj
Odpowiedź