• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Co Państwo wybrali ZUS czy OFE?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 71 razy

Wyślij wiadomość

20.8.2014 13:58
Licznik złożonych deklaracji o pozostaniu w OFE zatrzymał się na poziomie ponad 2,5 mln. Zdumiewająca liczba, gdyż spodziewano się co najmniej o pół miliona mniej deklaracji. Choć z drugiej strony to i tak mniej niż co szósty Polak. Polacy więc opowiedzieli się zdecydowanie za ZUS, a OFE są zadowolone, że zostało im 2,5 mln klientów. I wilk syty i owca cała :)
Cytuj
Marzena Kazbieruk
Ekspert Comperia.pl
mateudusz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.9.2014 12:31
Marzena Kazbieruk napisał
Licznik złożonych deklaracji o pozostaniu w OFE zatrzymał się na poziomie ponad 2,5 mln. Zdumiewająca liczba, gdyż spodziewano się co najmniej o pół miliona mniej deklaracji. Choć z drugiej strony to i tak mniej niż co szósty Polak. Polacy więc opowiedzieli się zdecydowanie za ZUS, a OFE są zadowolone, że zostało im 2,5 mln klientów. I wilk syty i owca cała :)


Mnie zastanawia czym kierowali się Ci którzy przeszli do OFE. Czy tym, że nie będą dawać na siebie zarabiać ZUSOWI czy po prostu przeszli bo tak. Ja zostałem w ZUS i tu i tu będzie tak samo więc jaki sens przechodzić. I jedni i drudzy z nas zdzierają.
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.9.2014 15:05
mateudusz napisał
Marzena Kazbieruk napisał
Licznik złożonych deklaracji o pozostaniu w OFE zatrzymał się na poziomie ponad 2,5 mln. Zdumiewająca liczba, gdyż spodziewano się co najmniej o pół miliona mniej deklaracji. Choć z drugiej strony to i tak mniej niż co szósty Polak. Polacy więc opowiedzieli się zdecydowanie za ZUS, a OFE są zadowolone, że zostało im 2,5 mln klientów. I wilk syty i owca cała :)


Mnie zastanawia czym kierowali się Ci którzy przeszli do OFE. Czy tym, że nie będą dawać na siebie zarabiać ZUSOWI czy po prostu przeszli bo tak. Ja zostałem w ZUS i tu i tu będzie tak samo więc jaki sens przechodzić. I jedni i drudzy z nas zdzierają.
Chcieli zamanifestować, że sie nie zdzaja na to jak rzad zongluje naszymi emeryturami.
Cytuj
Tomasz Paryz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.9.2014 23:05
mateudusz napisał
Mnie zastanawia czym kierowali się Ci którzy przeszli do OFE. Czy tym, że nie będą dawać na siebie zarabiać ZUSOWI czy po prostu przeszli bo tak. Ja zostałem w ZUS i tu i tu będzie tak samo więc jaki sens przechodzić. I jedni i drudzy z nas zdzierają.


Mam odmienne zdanie, choć ZUS czy OFE to paskudny przymus, który powinien zostać zlikwidowany.
Cytuj
elka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.9.2014 14:47
Tez wybralam OFE, liczylam w kalkulatorach to niewiele zyskam, ale zawsze to jakas czynność.
Cytuj
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.9.2014 9:58
Ja wlasie tez trafilam gdzies w sieci na jakis kalkulator i po obliczeniu zrezygnowala, ale bede miec za 2 lata mozliwosc wybpru to moze wtedy sie zdecyduje o ile oczywiscie jeszcze ofe bedzie istniec w ogole.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

8.9.2014 15:50
Mam nadzieje, że Ci leniwcy którzy pomyśleli ze zadeklarują za dwa lata faktycznie to zrobią. Na złość.
Cytuj
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.9.2014 9:02
Niekoniecznie leniwcy, ludzie nie wiedzieli co robić, tu sie mówi jedno, tam drugie. Za bardzo nie wiadomo o co chodzi, niewiele czasu, niewiele informacji. I tak dużo osób zdecydowało się złożyć deklaracje.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

9.9.2014 11:52
Myślę, że wiele osób nie złożyło deklaracji, bo to skora za wyprawę, zawracanie głowy a i tak nic nie zmienia.
Cytuj
Odpowiedź