• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Porównywarka kredytów hipotecznych

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Klimek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.7.2014 18:08
Wiecie może gdzie znajdę dobrą porównywarkę kredytów hipotecznych? Chciałabym kupić dom na przedmieściach i potrzebował bym kredytu na ok 150 tysięcy, resztę wyłożę z własnej kieszeni. Który bank ma najkorzystniejsze warunki?
Cytuj
darecki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.7.2014 19:23
Zajrzyj sobie tutaj http://www.comperia.pl/kredyty Ja niedawno wziąłem kredyt w Banku Spółdzielczym, dali mi najlepsze warunki. Natomiast mój brat wziął kredyt w ING. Mi np w ING nie dali takiej atrakcyjnej oferty. Musiałbyś się przejść po bankach i sprawdzić gdzie będzie ci najlepiej.
Cytuj
jaguar

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.7.2014 11:01
Porównywarka jest tu na Comperii, więc szukać daleko nie musisz. A jeśli chodzi o kredyt, to różnie - zależy jaka kwota, na jak długo, jaką proponują aktualnie ofertę. W porównywarkach zazwyczaj jest to wszystko brane pod uwagę, więc będziesz mieć wszystko na jednej stronie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

14.7.2014 8:43
hehe pytasz akurat na forum porownywarki, soro maja ofert, wiec na paewno znajdziesz cos dobrego. Uwzglednij parametry i ci wyjdzie, a potem spokojie mozna isc do banków -powiedzmy dwoch ktore wychodza najlepiej w rankingu i negocjowac warunki.
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.7.2014 13:56
Poszukaj tutaj :) Ja jakis czas temu szukałem, co prawda gotówkowego i powiem Ci, ze faktycznie tutaj udało mi się znaleźć najtańszą ofertę, potem jeszcze poszedłem oczywiście do oddziału, okazało się, że warunki są takie jak w ofercie.
Cytuj
robert

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.7.2014 14:50
Porównywarki sa ok., ale to nie znaczy, ze od razu dostaniesz gotową odpowiedz. Trzeba się troszkę wysilić samemu.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

15.7.2014 9:30
Po to sa porównywarki, żeby poczytać, popatrzeć, porównać, ale decyzji i tak nikt za nas nie podejmie. Tak jak ludzie wierzą doradcom. Jak człowiek sam sie nie przekona i nie znajdzie co dla niego najlepsze to może tylko wejść na minę.
Cytuj
Sabina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 10:55
Gość napisał
hehe pytasz akurat na forum porownywarki, soro maja ofert, wiec na paewno znajdziesz cos dobrego. Uwzglednij parametry i ci wyjdzie, a potem spokojie mozna isc do banków -powiedzmy dwoch ktore wychodza najlepiej w rankingu i negocjowac warunki.


heheh dobre :P klimek moze jakis wczorajszy był hehe :) ja tez szukałam na comperii jak szukałam kredytu ale w banku i tak sie okazalo ze zupelnie inne warunki dostalam wiec ta porownywarka to i tak chyba orientacyjnie pokazuje :)
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 12:04
Najlepiej będzie poświęcić godzinkę i prześledzić oferty każdego banku na ich stronach internetowych. Porównywarki zazwyczaj segregują oferty w sposób spłycony. Ostateczna kwota kredytu wynika z wielu składowych i nieraz okazuje się, że z pozoru droższy kredyt okazuje się tańszy.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

15.7.2014 12:08
Sabina napisał
Gość napisał
hehe pytasz akurat na forum porownywarki, soro maja ofert, wiec na paewno znajdziesz cos dobrego. Uwzglednij parametry i ci wyjdzie, a potem spokojie mozna isc do banków -powiedzmy dwoch ktore wychodza najlepiej w rankingu i negocjowac warunki.


heheh dobre :P klimek moze jakis wczorajszy był hehe :) ja tez szukałam na comperii jak szukałam kredytu ale w banku i tak sie okazalo ze zupelnie inne warunki dostalam wiec ta porownywarka to i tak chyba orientacyjnie pokazuje :)
Ale jak juz wiesz, mniej wiecej to wybierzesz szybciej i lepiej. Niz nie wiedzac nic.
Cytuj
Odpowiedź