• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Najlepsze aplikacje mobilne

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

9.7.2014 9:12
Podobno w ciągu ostatnich dwóch lat liczba użytkowników smartfonów wzrosła o jedną trzecią. Banki prześcigają się w coraz doskonalszych aplikacjach. A Państwo z jakich aplikacji korzystają? Warto z nich korzystać? http://www.comperia.pl/ranking-bankowych-aplikacji-mobilnych-zwyciezca-meritum-bank.html
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.7.2014 11:51
A właśnie założyła sobie w Meritum konto, moze i idąc za ciosem skorzystam u nich z aplikacji. Coraz bardziej się przekonuje do tych wszystkich nowinek, w końcu trzeba isc z duchem czasu....
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

9.7.2014 13:31
A ja mam w Millennium i jest okej. Sprawdzam sobie stan konta, robię przelewy, place rachunki. Co prawda nie założyłem jeszcze lokaty czy nie brałem kredytu, ale i tak jestem przekonany do tej formy. Wszystko pod ręka. W ogóle ostatnio to juz sobie życia bez smartfona nie wyobrażam.
Cytuj
Italiano

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.7.2014 18:21
A ja w ogóle nie korzystam z tych aplikacji mobilnych. Według mnie,fajnie że banki starają ułatwić użytkowanie swoim klientom. Tylko mnie nie jest za wygodnie ściagać coś i z tego tak korzystać.Wole za zakupy płacić w tradycyjny sposób.
Cytuj
Mirabelka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 20:36
Posiadam konto w ING Banku Śląskim i skusiłam się na aplikację mobilną i muszę powiedzieć, że o wiele wygodniej mi się korzysta z niej niż niż z banku poprzez stronę internetową, łatwiej się nią zalogować, długie hasło z wyrywkowymi literami jest zastąpione krótkim pinem :) Jak dla mnie to duże ułatwienie, tym bardziej, że z telefonem się nie rozstaję.
Wypowiedź została zmieniona przez: Mirabelka 10.7.2014 20:37
Cytuj
kayla

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.7.2014 10:55
Ja korzystam z aplikacji mojego banku, a do tego z różnych innych pomocnych, finansowych aplikacji jak np. do prowadzenia domowej księgowości - podliczania wszystkich miesięcznych wpływów i wydatków. To jest bardzo pomocne i przede wszystkim zajmuje mniej miejsca niż stos papierów porozrzucany po domu, w którym połowy dokumentów nie ma lub nie da się znaleźć.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

14.7.2014 8:49
mnie wkurza, bo mam system windows a na tym trudno cokolwiek instalować ;/
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.7.2014 13:54
Co do Windowsa, to tez słyszałem, że można mieć z tym problemy. Ale ja ogólnie często korzystam ze smartfona, mam rożne na nim aplikacje i w tym momencie to nie wiem jak ludzie funkcjonowali bez nich :)
Cytuj
zielona_gruszka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 15:54
no te aplikacje to chyba tylko na androida. ja korzystam aplikacji bz wbk, gdy ją ściągałam, na pewno nie była tak popularna jak teraz. z ciekawości weszłam dziś na google play i aplikacje finansowe - pierwsze miejsca zajmowały aplikacje różnych banków, a pamiętam, że kiedyś była chyba tylko aplikacja banku śląskiego.
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.7.2014 12:21
Ja mam aplikację z mbanku i gettin i z ani jednej ani z drugiej nie jestem zadowolona. Często się wieszają wyłączają no i nie mają podstawowych funkcji, które dla mnie są niezbędne.
Cytuj
Odpowiedź