• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Najlepsze aplikacje mobilne

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

17.7.2014 15:02
k
Gosiunia napisał
Ja mam aplikację z mbanku i gettin i z ani jednej ani z drugiej nie jestem zadowolona. Często się wieszają wyłączają no i nie mają podstawowych funkcji, które dla mnie są niezbędne.
To jest faktycznie ból, te telefony po kilku tygodniach uzywania faktycznie szwankuja niestety, ale za to jak sa wygodne.
Cytuj
viola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.7.2014 20:56
Gosiunia napisał
Ja mam aplikację z mbanku i gettin i z ani jednej ani z drugiej nie jestem zadowolona. Często się wieszają wyłączają no i nie mają podstawowych funkcji, które dla mnie są niezbędne.
to, że się wieszają nie koniecznie musi być winą samej aplikacji, ale systemu, ilości pamięci albo błędu w instalacji. proponuję spróbować usunąć i zainstalować od nowa. ja korzystam z aplikacji bz wbk i jak dla mnie jest ok.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.7.2014 8:54
viola napisał
Gosiunia napisał
Ja mam aplikację z mbanku i gettin i z ani jednej ani z drugiej nie jestem zadowolona. Często się wieszają wyłączają no i nie mają podstawowych funkcji, które dla mnie są niezbędne.
to, że się wieszają nie koniecznie musi być winą samej aplikacji, ale systemu, ilości pamięci albo błędu w instalacji. proponuję spróbować usunąć i zainstalować od nowa. ja korzystam z aplikacji bz wbk i jak dla mnie jest ok.
Ale bardziej chodzi o wieszanie sie calego systemu a nie aplikacji.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.8.2014 14:03
Ja korzystam z aplikacji Gettin i niestety jest kiepska. Czasami nie da się zalogować bo wyrzuca człowieka z systemu. Nie mam dojścia do wszystkich ważnych dla mnie opcji. Choć jest wizualnie ładna intuicyjna brakuje jej jeszcze sporo do tego abym była zadowolona.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

19.8.2014 14:34
Banki zachęcają do korzystania z aplikacji mobilnych np. lokatami mobilnymi. Ostatnio taką wprowadził Raiffeisen Polbank, wcześniej np. BZ WBK czy Bank Millennium. Do tego różne inne bonusy, np. do 500 zł za transakcje mobilne w T-Mobile Usługi Bankowe.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 11:48
Gość napisał
viola napisał
Gosiunia napisał
Ja mam aplikację z mbanku i gettin i z ani jednej ani z drugiej nie jestem zadowolona. Często się wieszają wyłączają no i nie mają podstawowych funkcji, które dla mnie są niezbędne.
to, że się wieszają nie koniecznie musi być winą samej aplikacji, ale systemu, ilości pamięci albo błędu w instalacji. proponuję spróbować usunąć i zainstalować od nowa. ja korzystam z aplikacji bz wbk i jak dla mnie jest ok.
Ale bardziej chodzi o wieszanie sie calego systemu a nie aplikacji.


Dokładnie. Ja mam to samo z gettinem. Korzystam z Iphona więc podejrzewam, że to nie jego wina przynajmniej w moim przypadku. Ja włączam próbuje się zalogować i mnie wyrzuca i tak w kółko. Aplikacje są po prostu beznadziejne.
A korzysta ktoś z aplikacji z banku Meritum chce tam założyć konto i jestem ciekawa jak ta aplikacja.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.9.2014 15:11
joasiamyk napisał
Gość napisał
viola napisał
to, że się wieszają nie koniecznie musi być winą samej aplikacji, ale systemu, ilości pamięci albo błędu w instalacji. proponuję spróbować usunąć i zainstalować od nowa. ja korzystam z aplikacji bz wbk i jak dla mnie jest ok.
Ale bardziej chodzi o wieszanie sie calego systemu a nie aplikacji.


Dokładnie. Ja mam to samo z gettinem. Korzystam z Iphona więc podejrzewam, że to nie jego wina przynajmniej w moim przypadku. Ja włączam próbuje się zalogować i mnie wyrzuca i tak w kółko. Aplikacje są po prostu beznadziejne.
A korzysta ktoś z aplikacji z banku Meritum chce tam założyć konto i jestem ciekawa jak ta aplikacja.
To zalezy pewnie i od telefonu, ja mam w meritum i jest okej. Wele rzeczy robie wlasnie przez aplikacje.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

2.9.2014 12:08
Przybywa także zwolenników aplikacji mobilnej Banku Millennium. Zapraszam do zapoznania się z artykułem.
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

2.9.2014 13:15
Pewnie, ze to fajna sprawa. jestes poza domem, sprawdzasz stan konta itd. Teraz i tak prawie wszystko robi sie za pomocą smartfonów.
Cytuj
Odpowiedź