• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Karta czy konto za granicą?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

9.7.2014 9:05
Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszym najnowszym raportem. Jestem także ciekawy co państwo sadzą na ten temat? Jakie są Państwa refleksje po zapoznaniu sie z naszym raportem? http://www.comperia.pl/karta-czy-konto-za-granica-wielki-raport-comperiapl.html
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Olcia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.7.2014 17:35
Oj próbowałam w stronę wejść i nic z tego :( ale chyba takie konto za granicą jeśli sie zaczyna prace jest już raczej obowiązkowe ? Moja siostra pracuje w Anglii i zanim zaczęła jakąś prace pierwsze co to musiała założyć własne konto.
Cytuj
Olcia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.7.2014 17:36
Oj próbowałam w stronę wejść i nic z tego :( ale chyba takie konto za granicą jeśli sie zaczyna prace jest już raczej obowiązkowe ? Moja siostra pracuje w Anglii i zanim zaczęła jakąś prace pierwsze co to musiała założyć własne konto.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 9:43
http://www.comperia.pl/karta-czy-konto-za-granica-wielki-raport-comperiapl.html
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
lara-cr0ft

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 21:06
Jejku, nie przypuszczałam, że mój bank daje tak drogie rozwiązania dla wyjeżdżających za granicę. Raczej nie wyjeżdżam z Polski, ale czasem zdarza się jakiś wypad do rodziny. Są to stosunkowo krótkie odwiedziny - weekend, maksymalnie tydzień, więc nie potrzeba mi jakichś ogromnych kwot, po prostu wymieniam walutę w Polsce i biorę ''kieszonkowe''.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

16.7.2014 9:01
Z raportu opracowanego przez nasza redakcje wynika, ze niemal zawsze karta kredytowa to rozwiązanie droższe niż konto walutowe z kartą debetową. Dlatego proponujemy zastanawiać się nad tym rozwiązaniem :)
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.7.2014 12:05
Ja nie wyjeżdżam za granicę ale uważam, że jeżeli ktoś tam pracuje konto w zagranicznym banku jest obowiązkowe, a raport jest niezwykle ciekawy, nawet nie wiedziałam, że może się to wiązać z takimi kosztami.
Cytuj
baryła87

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.7.2014 13:05
mój brat w przyszłym roku jedzie na Erasmusa, więc na pewno artykuł mu pomoże w wyborze. Na pewno polecę mu konto walutowe z kartą debetową, a który bank wybierze, to już niech sam podejmie decyzję. Bardzo dobrze, że taki raoprt tu jest.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

17.7.2014 14:17
Chyba jesli twpj brat tam bedzie to najbardziej opłaci mu sie zalozyc tam na miejscu konto. Będzie przecież korzystał z niego codziennie. Wypłacał pieniądze z bankomatu itd. Korzystanie z produktu założonego w Polsce jest opłacalne jeśli jesteś np. na dwutygodniowe wczasy, ale nie wówczas gdy będzie tam przebywał pół roku czy rok.
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 17:06
Gość napisał
Chyba jesli twpj brat tam bedzie to najbardziej opłaci mu sie zalozyc tam na miejscu konto. Będzie przecież korzystał z niego codziennie. Wypłacał pieniądze z bankomatu itd. Korzystanie z produktu założonego w Polsce jest opłacalne jeśli jesteś np. na dwutygodniowe wczasy, ale nie wówczas gdy będzie tam przebywał pół roku czy rok.


Dokładnie. Jeżeli ktoś się wybiera na dłużej za granicę i mam na myśli tutaj nie miesiąc ale na przykład rok, to można pomyśleć właśnie o założeniu konta za granicą. Będzie to dużo wygodniejsze i myślę, że tańsze rozwiązanie.
Cytuj
Odpowiedź