• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt kupiecki

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
tyborek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 8:05
Właśnie otworzyłem swoją pierwszą działalność-sklep internetowy. Zastanawiam się teraz nad wzięciem kredytu kupieckiego. Myślicie, że to się opłaca? Słyszałem o tym kredycie od znajomej i w sumie nie wiele o nim wiem. Chciałbym jednak rozwinąć swoją działalność możliwie jak najszybciej i kredyt by się przydał. Gdzie mogę wziąć kredyt kupiecki?
Cytuj
kepasaamigo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 10:11
a kredyt kupiecki to nie jest przypadkiem możliwość wzięcia towaru z hurtowni tak jakby na kreskę? odroczenie zapłaty na późniejszy termin? tego kredytu chyba nie bierze się w bankach, to jest porozumienie między partnerami biznesowymi, tak jak w przypadku ajentów żabki, ale nie mam pewności. Oczywiście takie porozumienie jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla początkujących sprzedawców.
Cytuj
Peppa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 19:59
Kredytu kupieckiego nie weźmiesz w żadnym banku:) Jest dokładnie tak jak napisała kepasaamigo. Możesz wziąć towar z hurtowni na kredyt i spłacasz w późniejszym terminie. Korzystałam kiedyś z czegoś takiego gdy rozwijałam swój sklep. Teraz nie muszę ale bardzo mi pomógł ten kredyt i moim zdaniem powinieneś z niego skorzystać:)
Cytuj
Anka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 20:18
Kredyt kupiecki to zdecydowanie dobry pomysł na start. Poszukaj jakiejś hurtowni, która oferuje taki kredyt i nawiąż z nią współpracę. Wyjdzie ci to na pewno na dobre, podobnie jak hurtowni. Słyszałam, że dużo ludzi korzysta z tych kredytów i dzięki temu ich firmy szybko się rozwijają.
Cytuj
Fineasz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 11:27
to zdecydowanie jest dobre rozwiązanie dla początkującego przedsiębiorcy - bez ogromnego kapitału możesz rozkręcić swój sklep. warto z tego skorzystać, wystarczy znaleźć producenta bądź hurtownię, która daje tę możliwość, a z tego co się orientuję, producenci również chętnie korzystają z tej możliwości.
Cytuj
Marcel09

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 16:49
No dobra to jak nie bedzie można wziać takiego kredytu kupieckiego w żadnym banku to gdzie? Trzeba zgłosić sie do jakiejś hurtowni i poprosić o coś takiego? To prawie jak by sie powiedziało ze chcemy wziać coś na kreskę tylko ładniej powiedziane.
Cytuj
Aśko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 19:46
Kredytu kupieckiego nie dostaje się w banku. Trzeba iść do hurtowni i tam poprosić o taki kredyt. Ja brałam coś takiego jakieś pięć lat temu gdy otwierałam działalność. Szczerze mówiąc tylko dzięki temu kredytowi mam teraz dobrą firmę i zarobki.
Cytuj
Emilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 20:45
Słyszałam o tym kredycie ale pod nazwą "Kredyt dostawcy". Wydaje mi się, że jest o wiele bardziej opłacalny niż kredyt w banku. Można go też ubezpieczyć np w Allianz więc myślę, że jest bezpieczny. Na Twoim miejscu nawet bym się nie zastanawiała tylko wzięła ten kredyt:)
Cytuj
Jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 21:22
Moim zdaniem kredyt kupiecki jest jedynym kredytem korzystnym dla wszystkich. Zarówno dla kredytobiorcy jak i tego kto kredytu udziela. Najbardziej w kredycie podoba mi się skonto to taki rabat którego udziela hurtownia sklepowi gdy spłaci kredyt przed terminem. Na twoim miejscu nawet bym się nie zastanawiała czy warto.
Cytuj
jacek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 23:38
A co się dzieje w przypadku niespłacenia należności dla hurtowni w ustalonym terminie, bądź niesprzedania wziętego z hurtowni towaru? Można ten towar oddać albo chociaż wymienić, czy tez należy mimo wszystko spłacić zadłużenie za wzięty towar? Zdarzyło się komuś coś takiego?
Cytuj
Odpowiedź