• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Bank pocztowy czy warto?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
darecki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 10:36
Jeśli to prawda z tym oprocentowaniem to faktycznie jest nie złe. Najlepiej będzie jak pójdziesz do tego banku i wypytasz o szczegóły tej oferty i koniecznie przeczytaj umowę, bo różnie może być:) Ja myślałem o koncie w tym banku z resztą pisałem o tym wcześniej ale nie jestem przekonany. Poza tym jak na razie nikt na tym forum nie wypowiedział się dobrze o tym banku. A to chyba o czymś świadczy prawda?
Cytuj
Konstanty3

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 17:01
No jestem w szoku że ludzie jeszcze mogą zaufać i korzystać z usług banku pocztowego .Ja sam nigdy tam nie korzystałem ale wielu moich znajomych miało złe doświadczenie z nimi.A może ta wysoka lokata jaką oferują wynika już z braku klientów .
Cytuj
kasiamal

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 21:28
A mnie wydaje się że trzeba troche zaufać takim instytucjom. Przecież nie jest w góry powiedziane że bank pocztowy będzie działał tak jak poczta i że zawali co niektóre sprawy.
Cytuj
nani08

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.5.2014 12:18
Czy ktoś na tym forum w ogóle osobiście korzystał z usług Banku pocztowego? Ja myślę o założeniu tam konta i wzięci tam kredytu na 10 lat. Myślicie, że to dobry pomysł? Mam znajomych, którzy mają tam konta i ich zdania są policzone. Nie chciałbym brać kredytu w banku, który zaoferuje mi niekorzystne warunki lub będzie robił problemu w późniejszym czasie...
Cytuj
Józio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2014 14:20
Ja osobiście nie miałem okazji korzystać z oferty Banku Pocztowego, ale mam znajomą która ma u nich konto. Troche narzeka na dostęp online do swojego konta i przelewy ale też zastanawia sie czy nie wziąć u nich kredytu. Moze z racji tego ze ma tam konto dostanie korzystniejsza oferte.
Cytuj
rita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.5.2014 15:06
Z tego co widzę mało osób miało styczność z tym bankiem... Ja mam u nich konto i nie narzekam. Przelewy i dostęp online do konta rzeczywiście czasami zawodzą ale da się przeżyć. O kredycie jednak na razie nie myślę. Poczekam aż bank złoży mi jakąś konkretną propozycję.
Cytuj
dzejkop

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.5.2014 0:06
Ja jeszcze nie miałem styczności z Bankiem pocztowym ale z tego co słyszę nie jest tak źle .Mój znajomy ma tam konto i nie narzeka , korzystał również z kredytu i wcale nie są takie wysokie odsetki .Myślę że osoby szukające dobrego kredytu muszą pochodzić po rożnych bankach oraz zajrzeć do pocztowego być może nie jest tam aż tak źle .
Cytuj
Andrzej

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.5.2014 9:42
dzejkop tak jak mówisz każdy nie chce słyszeć o banku pocztowym bo chyba po prostu nie mają przekonania .A czasami warto zajrzeć do takiego banku i sprawdzić oferty jakie proponują .Ja trochę się orientowałem i myślę że wcale nie jest tak źle .Ludzie sugerują się czasami kiedy to paczki nie docierały ale teraz jest inaczej ,wiec warto zobaczyć a później oceniać .
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.7.2014 11:51
Ja nie znam oferty banku pocztowego ale niestety ja chyba bym im nie ufała. Nie rozumiem tego. Poczta to poczta, nie wiem czemu jeszcze się pchają do tego aby prowadzić konta w banku. Lepiej zajęli by się tym aby paczki dochodziły na czas
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.8.2014 12:38
Andrzej napisał
dzejkop tak jak mówisz każdy nie chce słyszeć o banku pocztowym bo chyba po prostu nie mają przekonania .A czasami warto zajrzeć do takiego banku i sprawdzić oferty jakie proponują .Ja trochę się orientowałem i myślę że wcale nie jest tak źle .Ludzie sugerują się czasami kiedy to paczki nie docierały ale teraz jest inaczej ,wiec warto zobaczyć a później oceniać .


Z tym się zgodzę. Ludzie po prostu boją się nowości i ja także obawiałabym się na przykład wzięcia kredytu w tym banku, ale wynika to z tego,że nie mam do niego przekonana i nikt w moim otoczeniu nie korzysta z jego usług
Cytuj
Odpowiedź