• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Bank pocztowy czy warto?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Adam

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.5.2014 10:54
Ostatnio widziałem w telewizji reklame pocztowego, w ogóle coraz więcej się reklamują - ale czy to jest coś warte? Czy działają tak samo sprawnie jak sama poczta która już na dzien dobry odstrasza? Czy ktoś z was ma tam może konto i jest zadowolony ? czytałam troche opinii o nich ale dużo osób mówi że mają fatalny system internetowy, ktory czesto nie działa :( nie chce się wtrąbić w jakąś ofertę z która bede miał potem problemy
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

15.5.2014 12:35
Ja nie polecam, naliczyli mi opłaty za konto, których nie powinni, na szczęście sie odwołałem to oddali kase, ale konto zamknąłem. Beznadziejny kontakt i infolinia.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

15.5.2014 12:53
Ja sie zastanawiałem nad kredytem, oprocentowanie nie było zle, ale kazali wykupić ubezpieczenie, wiec zrezygnowałem.
Cytuj
Grzegorz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.5.2014 20:24
No mnie się jakoś poczta kojarzy z czymś innym niż bankiem. Do tego po tym, jak potrafią ginąć paczki jakoś nie mam do nich zaufania. Fajnie że wychodzą na przeciw zapotrzebowaniom ale ja bym sie nie zdecydował.
Cytuj
darecki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.5.2014 21:44
Też myślałem o założeniu tam konta ale stwierdziłem że nie będę ryzykował. Wystarczy spojrzeć na funkcjonowanie samej poczty. Jeśli w banku praca przebiega tak samo "sprawnie" to ja dziękuję. Ostatnio zapłaciłem rachunek za światło i okazało się że Pani przelała pieniądze nie na to konto co trzeba. O mało mi prądu nie odłączyli. Na szczęście wszystko zostało wyjaśnione i pieniądze trafiły tam gdzie miały trafić na samym początku.
Cytuj
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.5.2014 9:20
Moja babcia miała konto w banku pocztowym ale zrezygnowała z niego po trzech miesiącach. Naliczyli jej jakieś dodatkowe opłaty, które zapłaciła! Dowiedziałam się o tym po fakcie i było za późno na odzyskanie pieniędzy. Babci przetłumaczyłam w końcu że ma założyć konto w tym samym banku co ja. Na szczęście się zgodziła i na razie jest wszystko ok. Dla mnie bank pocztowy podobnie jak sama poczta to jedna wielka porażka. Widzę z resztą że nie tylko ja się na nich zawiodłam. Jest w ogóle ktoś zadowolony z ich usług?
Cytuj
Marysia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.5.2014 13:17
no powiem Ci że ja byłam zadowolona z ich usług do czasu gdy podczas wysyłania paczki za granice nagle zaginęła. Poczta Polska nie ma pojęcia co sie z nią stało a poczta angielska nie odnotowała przyjęcia. Jak tak działa też bank pocztowy to ja bardzo dziękuje za takie usługi.
Cytuj
Koniczynka23

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.5.2014 21:49
To mnie znowu bardzo interesowało jak wygląda założenie konta w banku pocztowym. Nawet z czystej ciekawości troche czytałam o tym na internecie ale warunki jakie oferowali były dla mnie śmieszne. To widać bank typowo dla starszych osób żeby móc je zrobić w przysłowiowego balona.
Cytuj
madzialenka89

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.5.2014 22:04
No właśnie... A starsi ludzie są tego nie świadomi i dają się zrobić w balona. Denerwuje mnie takie żerowanie na starszych. Moja babcia ma od 20 lat konto w ING i nagle po obejrzeniu reklamy Banku pocztowego stwierdziła że się przenosi. Na szczęście udało mi się jej to wybić z głowy. Poszukałam info na temat tego banku i jej przeczytałam co i jak. Szkoda tylko że nie wszyscy starsi ludzie mają dostęp do internetu.
Cytuj
zuzannaanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 9:33
No niestety starszych ludzi bardzo łatwo nabić w butelkę. Zastanawiam się jednak czy ten bank pocztowy rzeczywiście jest taki zły. Czytałam ostatnio tutaj na forum, że na lokacie mają oprocentowanie ok 4% a to całkiem przyzwoicie. Przynajmniej tak mi się wydaje. Ja szukam banku w którym będę mogła założyć lokatę i pocztowy jest na mojej liście.
Cytuj
Odpowiedź