• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Nordea Bank - jakie opinie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Harry

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.7.2014 12:58
Gość napisał
Z tą obługą to trzeba pamiętać, ze oni maja pewne standardy, które maja zachować. Podobno jeśli chodzi o obsługę to Millennium ma fajnie, wszystkich tratują jak prestiżowych :D


Dla mnie to jest chore, że jednych traktują jak prestiżowych a innych jakby nic nie znaczyli. Moim zdaniem każdy klient powinien być tak samo traktowany. Moja zona ma konto w Norda Banku i mówi, że obsługa jest bardzo miła i zawsze chętnie służą pomocą. To samo mogę powiedzieć o WBK.
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2014 11:08
Sama nie posiadam konta w Banku Zachodnim, ale jednak słyszałam raczej pozytywne opinie na temat obsługi w tym banku. Może trafiłeś na niekompetentnego pracownika. Często się tak zdarza. Prawda jest jednak taka, że banki w dobie takiej konkurencji rynkowej powinni bardziej dbać o wizerunek.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2014 11:40
Wybranie odpowiedniego banku dla siebie to metoda prób i błędów ja obecnie mam dwa konta w banku, które się uzupełniają. Nie wyobrażam sobie, że miałabym z któregoś zrezygnować.
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.8.2014 16:09
Harry napisał
Gość napisał
Z tą obługą to trzeba pamiętać, ze oni maja pewne standardy, które maja zachować. Podobno jeśli chodzi o obsługę to Millennium ma fajnie, wszystkich tratują jak prestiżowych :D


Dla mnie to jest chore, że jednych traktują jak prestiżowych a innych jakby nic nie znaczyli. Moim zdaniem każdy klient powinien być tak samo traktowany. Moja zona ma konto w Norda Banku i mówi, że obsługa jest bardzo miła i zawsze chętnie służą pomocą. To samo mogę powiedzieć o WBK.


Dokładnie, choć ja się jeszcze nie spotkałam z tym aby jakoś inaczej mnie potraktowali niż innych. Ale to może dlatego, że ja najczęściej korzystam z obsługi internetowej tych linii dla klientów, a tam każda rozmowa jest raz, że nagrywana, a dwa, że się później ocenia pomoc konsultanta.
Cytuj
Odpowiedź