• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Nordea Bank - jakie opinie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
hubcio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 14:00
Witam,
moja mama ma obecnie konto w Banku Zachodnim WBK, niestety obsługa jest tam fatalna i podejście do klienta zbytnio nie zachęca. Mama zastanawia sie nad przejściem do Nordea Bank ale za bardzo nie wiem nic o tym banku. Ktoś z was ma tam konto? Warto sie do nich przenieśc?
Cytuj
warrior

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.7.2014 18:44
Ja niestety nie mogę się wypowiedzieć o tym banku bo nigdy nie miałem z nim przyjemności. Twoja mama ma rację, że chce uciec z BZ WBK bo to chyba jest jeden z najgorszych banków. Ja mam konto w Deutsche Banku i jestem zadowolony. Obsługa klienta i warunki posiadania konta bardzo dogodne, więc jeśli miałbym Ci polecić to właśnie ich.
Cytuj
Kryjna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.7.2014 1:41
Bank Zachodni WBK, miałam tam zakładać konto ale jak poczytałam opinie to wierz mi odechciało mi się w momencie. Ciągle ludzie wymieniali same wady a przecież nie tego oczekujemy od banku prawda? O Nordea słyszałam podobnie jak o WBK więc nie widzę sensu wpychania się z jednego szamba w drugie. Myślę że Twoja mama nie chciałaby aby jej kontem zarządzał bank o tak kruchej opinii. Może PKO BP? O nich sama mogę powiedzieć że są dobrym bankiem. Nigdy nie miałam problemów.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

4.7.2014 9:48
Z Nordea teraz sie może wstrzymaj, bo ma byc to pełne przejecie przez PKO BP. W sumie PKO to nie jest zla opcja, chociaz pko kont bezplatnych w pelni nie ma. Ma to za zero, ktore nie jest do konca za zero i walutowe.
Cytuj
Lolek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.7.2014 17:16
Może faktycznie lepiej niech sobie odpuści. Albo bezpośrednio idzie do PKO być może warto? Czytałem i mają nie złą ofertę. W sumie dużo ludzi ma tam konta i są zadowoleni. Ja aktualnie korzystam z mBanku i muszę przyznać że jestem usatysfakcjonowany nimi. Dobry kontakt z klientem a to bardzo lubie w bankach i opcje które proponują też do najgorszych nie należą.
Cytuj
Irenka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.7.2014 20:07
BZ WBK i niemiła obsługa? Wierz mi byłam w każdym oddziale WBK-u w Poznaniu i ani razu nie spotkałam się z niemiłą obsługą. Wszędzie wszyscy są mili i chętni do pomocy. O Nordea Bank niestety nie mogę nic napisać bo WBK jest moim pierwszym bankiem.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

7.7.2014 8:31
Z tą obługą to trzeba pamiętać, ze oni maja pewne standardy, które maja zachować. Podobno jeśli chodzi o obsługę to Millennium ma fajnie, wszystkich tratują jak prestiżowych :D
Cytuj
Fineasz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 11:23
wydaje mi się, że Twoja mama po prostu źle trafiła. mam kontro w tym banku i powiem, że u mnie w mieście obsługa jest bardzo dobra. Jeśli Twoja mama chce się przenieść być może powinna poszukać opinii o Nordea Banku w Twoim mieście, w każdym banku są inni ludzie, inaczej obchodzą się z klientem i nie jest powiedziane, że jeśli w jednym oddziale nie potrafią zadbać o klienta i byś może są nieuprzejmi to w innym też tak jest.
Cytuj
Raffallo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 16:41
Mnie też jakoś nie przekonali do siebie swoją ofertą. Widziałem pare razy w telewizji i internecie ich reklame ale jak przeczytałem nazwe to musiałem się chwile zastanowić o jaki bank chodzi. Nie miałem z nimi osobistej styczności wiec nie powiem Ci czy są warci zaufania
Cytuj
jacek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 23:18
Polecam ING, mam tam konto oszczędnościowe i mogę z czystym sercem polecić ten bank, co prawda nie wiem jak jest z kontem osobistym, ale obsługa w tym banku jest bardzo dobra i nie naciągają ludzi na wszystko co popadnie, cierpliwie tłumaczą każdą ofertę w przypadku zainteresowania nią.
Cytuj
Odpowiedź