• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Karta Internetowa co to ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
hubcio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 14:00
Witam,
Ostatnio na allegro trafiłem na cos takiego jak karta internetowa w Banku Zachodnim WBK. Podobno dzięki takiej karcie można robić zakupy przez internet. Tylko zastanawiało mnie na jakiej zasadzie to działa i dlaczego taka karta jest dostepna na allegro a nie tylko w banku? To jakiś przekręt?
Cytuj
Benet

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.7.2014 18:39
Nie wydaje mi się aby to był jakiś przekręt. Być może to co znalazłeś na allegro to były rodzaje ofert. Tyle teraz rzeczy sie sprzedaje na allegro. Karta internetowa w Banku Zachodni WBK to bardzo dobry patent bo założenie karty jest darmowe i najszybsze chyba ze wszystkich ofert kart internetowych. Taka karta to rodzaj elektronicznego portfela więc myślę że zakupy przez internet nie powinny być problemem.
Cytuj
Kryjna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.7.2014 1:35
Karta internetowa to największa wygoda na świecie. Nic nie płacisz za założenie karty ani za jej odnowienie. Co prawda lepiej trzymać na niej tylko te pieniądze, które chcemy wydać to i tak myślę że to dobry gadżet. Jeśli chodzi o zakupy to jak najbardziej tak! Poniekąd dlatego też została stworzona. Możesz robić zakupy nie tylko w polskich sklepach ale także zagranicznych:)
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

4.7.2014 9:53
Karta internetowa w BZ WBK to rodzaj elektronicznej portmonetki. Zasada jej działania jest prosta. Korzystamy wyłącznie ze środków, którymi ją zasilimy. Kartę wystarczy kupić, wtedy dostajemy
z dane wymagane do realizacji płatności w Internecie.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Lolek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.7.2014 17:12
Tomasz Słupczynski napisał
Karta internetowa w BZ WBK to rodzaj elektronicznej portmonetki. Zasada jej działania jest prosta. Korzystamy wyłącznie ze środków, którymi ją zasilimy. Kartę wystarczy kupić, wtedy dostajemy
z dane wymagane do realizacji płatności w Internecie.
Więc stąd możliwość kupienia takiej karty na allegro. Sam muszę zobaczyć, bo mieć taki elektroniczny portfel nie martwiąc się o jakieś przelewy to musi być fajna rzecz. Tylko czy po kupnie takiej karty trzeba ją uaktywnić w banku czy przez internet? Bo zupełnie nie mam pojęcia a jestem ciekaw procedur.
Wypowiedź została zmieniona przez: Lolek 4.7.2014 17:12
Cytuj
Irenka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.7.2014 20:05
Mam konto w WBK-u i pierwszy raz słyszę o tej karcie a bardzo często robię zakupy przez internet. Będę musiała o to zapytać jak znowu będę w banku. Na pewno nie kupowałabym tej karty na allegro czy innych portalach, to może być niebezpieczne. Lepiej wziąć kartę z banku.
Cytuj
Raffallo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 16:39
A żeby miec taką internetowa karte trzeba mieć konto w tym banku? W innych też jest taka oferta? Bo ja pierwszy raz sie z czymś takim spotykam i bardzo mnie to zainteresowało.Może mój bank też by miał taką możliwośc.
Cytuj
jacek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 23:15
Również o tym nie słyszałem. Coraz częściej korzystam z możliwości zakupów internetowych, a posiadam wyłącznie konto oszczędnościowe, a takie nie daje możliwości płatności internetowych. Dobra rzecz dla kogoś, kto nie ma konta osobistego, ani chęci biegania na pocztę z każdym przelewem.
Cytuj
Italiano

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.7.2014 19:03
Tylko po co komu taka karta? Jak ktoś ma konto internetowe to rownie dobrze moze za zakupy zapłacić wykonując przelew internetowy. Pomysł może i fajny ale jak dla mnie to troche taki niepotrzebny gadzet.
Cytuj
Mirabelka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 19:56
To może być dobre właśnie dla osób które nie korzystają z konta osobistego. Ja na przykład mam tylko oszczędnościowe. Dobrym rozwiązaniem może być to również jako prezent dla kogoś - coś jak karty podarunkowe do empika czy douglasa. Albo dla osób uzależnionych od zakupów internetowych w celu ograniczenia miesięcznego limitu wydawanych na ten cel pieniędzy ;)
Cytuj
Odpowiedź