• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Karta Internetowa co to ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
kayla

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.7.2014 11:06
Nie rozumiem zbytnio idei tej karty. Jestem w stanie pojąć że może być przydatna dla kogoś, kto nie posiada konta osobistego, ale spotkałam się z ofertą tego typu karty w mBanku i pisało tam iż ta karta jest połączona z rachunkiem w mBanku... jak tak dalej pójdzie to wkrótce będą oferować karty wyłącznie do płacenia w biedronce lub wyłącznie do opłat za rachunki. troszkę bez sensu mi się to wydaje.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

14.7.2014 8:50
kayla napisał
Nie rozumiem zbytnio idei tej karty. Jestem w stanie pojąć że może być przydatna dla kogoś, kto nie posiada konta osobistego, ale spotkałam się z ofertą tego typu karty w mBanku i pisało tam iż ta karta jest połączona z rachunkiem w mBanku... jak tak dalej pójdzie to wkrótce będą oferować karty wyłącznie do płacenia w biedronce lub wyłącznie do opłat za rachunki. troszkę bez sensu mi się to wydaje.
a czmu nie, jesli to ma sprawiac, ze wygidniej sie robi zakupy albo dostaje sie znizki, zbiera punkty itd. to uwazam ze jedna karta w te czy w tamta nie zrobi roznicy.
Cytuj
Spookey

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 17:54
Gość napisał
a czmu nie, jesli to ma sprawiac, ze wygidniej sie robi zakupy albo dostaje sie znizki, zbiera punkty itd. to uwazam ze jedna karta w te czy w tamta nie zrobi roznicy.
a te karty oferują jakies zniżki czy punkty? moja dziewczyna nałogowo zbiera karty stałego klienta do każdego sklepu, w portfelu ma ich więcej niż drobnych, a zdarza się też że kupuje w sklepach internetowych, do tej pory miała do nich tylko kartę payback, ale jeśli ta karta internetowa też tak działa to chyba mam już pomysł na prezent na urodziny :)
Cytuj
Carpe diem
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2014 11:05
Karta internetowa jak najbardziej funkcjonuje na rynku od dłuższego czasu. Jednak jeżeli chodzi o zakup takiej karty w każdym innym miejscu niż bank docelowy to ja byłabym bardzo ostrożna.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2014 11:39
Nie słyszałam jeszcze o tym, ale przecież zwykłą kartą też można płacić za zakupy w internecie. Najlepiej poczytać o tym co lepszego taka karta oferuje.
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.8.2014 16:07
A ta karta internetowa to nie jest to samo co karta wirtualna? Jeżeli nie to czym te dwie karty się różnią? Bo ja korzystam właśnie z karty wirtualnej i często właśnie nią płacę za zakupy.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

25.11.2014 13:07
kayla napisał
Nie rozumiem zbytnio idei tej karty. Jestem w stanie pojąć że może być przydatna dla kogoś, kto nie posiada konta osobistego, ale spotkałam się z ofertą tego typu karty w mBanku i pisało tam iż ta karta jest połączona z rachunkiem w mBanku... jak tak dalej pójdzie to wkrótce będą oferować karty wyłącznie do płacenia w biedronce lub wyłącznie do opłat za rachunki. troszkę bez sensu mi się to wydaje.


myslenie boli :D dla przecietnego janusza moze jest to trudne do ogarniecia ale jesli kupujesz cos poza PL lub europa to lepiej jako zabezpieczenie/dane karty lepiej podac taka niz głowne konto,jak ktos przejmie je to najwyzej stracimy 100zl a nie 10000.pzdr ;)
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.11.2014 14:10
Gość napisał
kayla napisał
Nie rozumiem zbytnio idei tej karty. Jestem w stanie pojąć że może być przydatna dla kogoś, kto nie posiada konta osobistego, ale spotkałam się z ofertą tego typu karty w mBanku i pisało tam iż ta karta jest połączona z rachunkiem w mBanku... jak tak dalej pójdzie to wkrótce będą oferować karty wyłącznie do płacenia w biedronce lub wyłącznie do opłat za rachunki. troszkę bez sensu mi się to wydaje.


myslenie boli :D dla przecietnego janusza moze jest to trudne do ogarniecia ale jesli kupujesz cos poza PL lub europa to lepiej jako zabezpieczenie/dane karty lepiej podac taka niz głowne konto,jak ktos przejmie je to najwyzej stracimy 100zl a nie 10000.pzdr ;)
Kultury troche nie zaszkodzi. Wyjasnienie osobom, ktore nie wiedza daloby lepszy skutek.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.11.2014 15:17
A to chyba coś podobnego do karty wirtualnej prawda?
Coś takiego miałam kiedyś w mbanku ale zrezygnowałam. Zastanawiam się czy raz jeszcze jej nie założyć bo w sumie mi się przydawała często.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

28.11.2014 14:07
Taka karta przeznaczona jest tylko do realizowania zakupów online. W BZ WBK można nabyc taka kartę internetową bez fizycznej obecności plastiku.
Cytuj
Odpowiedź