• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Najwolniejszy przelew w życiu!

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Klimek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.7.2014 6:06
Ja miałem podobnie ale gdy wpłacałem pieniądze w Plusie. Kupiłem coś na allegro i liczyłem, że sprzedający dostanie pieniądze na drugi dzień. Dostał je po 4 dniach bo jak się okazało pieniądze w Plusie leżą 3 dni... Chyba że płaci się rachunek wtedy idą szybciej.
Cytuj
apsik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.7.2014 6:22
Myślę, że Twoja mama może złożyć reklamację. Przelew powinien iść jeden dzień a nie cztery! Ja mam konto w WBK-u i nigdy nie miałem problemów z przelewami, zawsze były na koncie drugiego dnia. Od jakiegoś czasu robię przelewy przez PayU więc kasa idzie jeszcze szybciej.
Cytuj
Spookey

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 17:49
ja też mam konto w bz wbk ale nie zauważyłem, żeby pieniądze szły jakoś wolniej. wpłacałem ostatnio na konto brata do ing, przelew robiłem rano, a po południu brat już mial kase na koncie. za każdym razem przelewy idą Wam tak wolno?
Cytuj
Carpe diem
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

16.7.2014 9:10
Faktycznie, mamy możliwość zareklamowania przelewu bankowego.
Bank zobowiązany jest bowiem do wykonania tej usługi w określonym terminie. Wynika to z regulaminu banku. Jeśli środki nie zostaną dostarczone na rachunek adresata w odpowiednim terminie, to znaczy, że bank nie wykonał umowy w sposób należyty.
Reklamacje można złożyć w formie pisemnej, elektronicznej, telefonicznej albo bezpośrednio w placówce banku. W piśmie zawrzyjmy oczywiście nasze dane osobowe, przyczyny i okoliczności dla których składamy reklamację oraz nasze żądanie.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2014 11:02
Nie powinno mieć to miejsca. Banki jednak niejednokrotnie informują o jakichś chwilowych niedogodnościach albo przerwach w działaniu banku. Może właśnie wtedy były wykonywane jakieś prace i była przerwa.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2014 11:38
To bardzo dziwne aby przelew wyszedł i przyszedł to muszą zgrać się sesja wychodząca z jednego banku i przychodząca z drugiego trochę to dziwne, że taki przelew szedł 4 dni. Może zadzwoń na infolinię banku i opowiedz o tym jak to wyglądało. Pracownik banku powinien CI udzielić informacji.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

16.7.2014 14:05
adammy napisał
To bardzo dziwne aby przelew wyszedł i przyszedł to muszą zgrać się sesja wychodząca z jednego banku i przychodząca z drugiego trochę to dziwne, że taki przelew szedł 4 dni. Może zadzwoń na infolinię banku i opowiedz o tym jak to wyglądało. Pracownik banku powinien CI udzielić informacji.
Pracownik na infolinii powie jak powinno byc, a nie jak jest faktycznie. Szkoda zachodu.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.7.2014 10:09
na infolinii siedza studenciaki na umowe zlecenie wiec oni ci raczej nie pomogą tylko powiedza standardową formułke :P pisz reklamacje i żądaj wyjaśnień - ciekawa jestem czy cos w ramach rekompensaty by ci sie nalezało.
Cytuj
be free like a child
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.8.2014 16:43
animka napisał
na infolinii siedza studenciaki na umowe zlecenie wiec oni ci raczej nie pomogą tylko powiedza standardową formułke :P pisz reklamacje i żądaj wyjaśnień - ciekawa jestem czy cos w ramach rekompensaty by ci sie nalezało.
Też jestem ciekawa. Nie wiem czy wszyscy są studentami na tej linii, bo mi tylko raz się zdarzyło, że babka nie potrafiła mi pomóc tylko co chwilę mi mówiła proszę czekać zaraz dopytam, a tak za każdym razem kompetentnie mi pomagali.
Cytuj
Odpowiedź