• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

jakie zarobki by dostać kredyt na mieszkanie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tuptus

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 19:03
Witam,
razem z mężem powoli zaczynamy wychodzić na swoje. On ma prace i ja mam prace. Chcielibyśmy sie wyprowadzić w końcu do swojego mieszkania ale nie bardzo wiemy ile musimy zarabiać żeby móc starać sie o kredyt mieszkaniowy. Jak można to sprawdzić?
Cytuj
beciazz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 21:30
Ja kiedyś słyszałam że aby dostać kredyt na mieszkanie trzeba zarabiać około 4 tysiecy. Jak dla mnie to jest absurdalna kwota bo kto w dzisiejszych czasach tyle zarabia. Może w banku jakims zapytaj żeby Ci wyliczyli ile musiałabyś zarabiać.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 10:18
Tuptus napisał
Witam,
razem z mężem powoli zaczynamy wychodzić na swoje. On ma prace i ja mam prace. Chcielibyśmy sie wyprowadzić w końcu do swojego mieszkania ale nie bardzo wiemy ile musimy zarabiać żeby móc starać sie o kredyt mieszkaniowy. Jak można to sprawdzić?
Wszystko zależy od Państwa zdolności kredytowej, od stażu pracy, rodzaju umowy, okresu na jaką została podpisana i oczywiście wysokości dochodów. Proponuje skontaktować sie z doradcą finansowym jakiekoś banku. Ten powie krok po kroku co należy zrobić i jakie warunki spełniać, aby kredyt otrzymać. Oczywiście nie trzeba od razu wiązać sie z konkretnym bankiem. Na początek zorientują się Państwo w swojej sytuacji, a następnie można szukać odpowiedniej oferty w różnych bankach.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Wanana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 18:00
Kwota ta ciągle ulega zmianie. Udaj się więc do banku, którym jesteście zainteresowani i tam dowiedzcie jakie kryteria musicie spełniać, czy macie zdolność kredytową itd. Tam powinni odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania.
Cytuj
Wanana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 18:00
Kwota ta ciągle ulega zmianie. Udaj się więc do banku, którym jesteście zainteresowani i tam dowiedzcie jakie kryteria musicie spełniać, czy macie zdolność kredytową itd. Tam powinni odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania.
Cytuj
czekoladowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 9:23
Nie wiem ile musielibyście zarabiać by dostać kredyt... Wydaje mi się, że 4000 złotych to takie minimum. Najlepiej będzie jak udacie się do kilku banków i zapytacie o oferty dla was. Możecie też pomyśleć o dofinansowaniu z MdM. Moim zdaniem ten program jest bardzo fajny.
Cytuj
owllovesyou

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 10:44
Wydaje mi się, że z mniejszą kwotą miesięcznego dochodu również można się starać o taki kredyt... Mój brat z żoną skorzystali z oferty MDM i bodajże w eurobanku wzięli kredyt na chyba 30 lat - raty miesięczne po ok. 1000 zł, a ich dochody to niecałe 3000 tys. zł. Oczywiście oboje mają umowę o prace na czas nieokreślony. Trzeba się rozeznać w ofertach banków, na pewno coś się znajdzie.
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 11:05
Najlepiej wybierzcie się do banku, tam otrzymacie stosowne wyliczenia ile możecie dostać kredytu i na jakich warunkach (najlepiej przejść się po kilku placówkach)
Prócz pracy ważna jest także umowa na jaką pracujecie, czy to zlecenie, umowa o dzieło czy o pracę.
Jeżeli chcielibyście kupić mieszkanie od developera poczytajcie o programie rządowym mieszkanie dla młodych.
Cytuj
MisiowiaMama

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 19:07
Trochę szkoda że osoby o niższych zarobkach nie mają możliwości starania sie o taki kredyt mieszkaniowy czy hipoteczny.Nie każdy ma jakoś super płatną prace a to bardzo utrudnia rozpoczęcie prawdziwego życia i w końcu pójście na swoje.
Cytuj
Sali

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 19:29
Wiesz, banki udzielajac kredyt musza mieć jakieś zabezpieczenie ze dane osoby będą miały możliwość spłaty kredytu, dlatego nie każdy dostaje od razu kredyt a inni nie mają w ogóle na niego szansy. Trochę szkoda tego ale nic z tym nie da sie zrobić.
Cytuj
Odpowiedź