• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

jakie zarobki by dostać kredyt na mieszkanie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 9:25
To prawda, ze w przypadku kredytu hipotecznego istotne jest posiadanie zabezpieczenia hipotecznego i żyrantów. Te opcje na pewno będą sprzyjać atrakcyjniejszym warunkom kredytowania.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
lipslikesugar

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.7.2014 20:17
Sali napisał
Wiesz, banki udzielajac kredyt musza mieć jakieś zabezpieczenie ze dane osoby będą miały możliwość spłaty kredytu, dlatego nie każdy dostaje od razu kredyt a inni nie mają w ogóle na niego szansy. Trochę szkoda tego ale nic z tym nie da sie zrobić.
wg mnie banki powinny mieć w swoich ofertach jasno wypisane warunki - ile powinna trwać już umowa na czas nieokreślony żeby kredyt dostać, jak duże powinny być zarobki itp. to zaoszczędziłoby czas zarówno zainteresowanym jak i pracownikom banku.
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

24.7.2014 21:12
[/quote] wg mnie banki powinny mieć w swoich ofertach jasno wypisane warunki - ile powinna trwać już umowa na czas nieokreślony żeby kredyt dostać, jak duże powinny być zarobki itp. to zaoszczędziłoby czas zarówno zainteresowanym jak i pracownikom banku.[/quote]
Takie informacje każdy pracownik banku posiada. Są one zawarte w wewnętrznych instrukcjach bankowych. Zdolność natomiast bardzo łatwo pracownik banku może wyliczyć korzystając z kalkulatora (często "na oko" widać czy ta zdolność będzie czy też nie). Gdyby takie informacje zawierać w różnego rodzaju prospektach reklamowych, to zrobiłyby się one strasznie obszerne i zupełnie nieczytelne. Kwoty dochodu wymaganego dla danej kwoty kredytu zupełnie nie da się wypisać, bo inna kwota będzie wymagana dla jednej osoby w gospodarstwie, inna dla kilku. Różnice będą również wynikać z np. posiadanych zobowiązań, rodzaju nieruchomości, powierzchni, lokalizacji. Wymieniać można długo.
Wypowiedź została zmieniona przez: lzalewski 24.7.2014 21:13
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.8.2014 14:49
Najlepiej iść do banku i zapytać o waszą zdolność kredytową. Wtedy pracownik banku Wam określi ile możecie dostać kredytu. Pamiętam, że jak moja koleżanka kilka lat temu pracowała na kasie w tesco i chciała wziąć kredyt, powiedzieli jej, że może wziąć 1000zł,no cóż z taką sumą raczej nic nie zdziała.
Cytuj
jozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 10:58
Musisz miec na pewno umowe o prace, najlepiej na stale. Najniższa krajowa na pewno nie starczy, ale jakies 2000 na reke to juz bank zacznie z Toba rozmawiac.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 11:51
nie wiem co to za cudo zarabiac 4000 zł? wystarczy ze mąż zarabia 2000 a ty np 1500-2000 to przeciez takie standardowe kwoty na ręke?
Cytuj
be free like a child
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 22:16
animka uwierz mi, że nie wszędzie można liczyć na 2000zł/m-c. Często również jest tak, że owszem zarabia się nawet więcej, ale na papierze jest 1200 i nie da się więcej...
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.8.2014 10:50
Najlepiej iść do banku. Jeżeli macie stałą pracę i mam tu na myśli, że macie podpisaną umowę o pracę to można starać się o kredyt hipoteczny, pewnie będzie najkorzystniejszy, ale oprócz zdolności kredytowej do takiego kredytu będą potrzebni także żyranci.
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.9.2014 15:09
lzalewski napisał
animka uwierz mi, że nie wszędzie można liczyć na 2000zł/m-c. Często również jest tak, że owszem zarabia się nawet więcej, ale na papierze jest 1200 i nie da się więcej...


Dokładnie. Ja się boję co jak my będziemy brać kredyt. Czy dostaniemy przy naszych dochodach. Póki co jeszcze trochę czasu przed nami na kredy ale jak przyjdzie co do czego to zobaczymy.
Cytuj
Odpowiedź