• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt na remont?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Papatka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.6.2014 19:06
Witam,
z racji rozpoczętych wakacji chciała bym wyremontować kilka pomieszczeń w domu. Wiadomo że nie jest to mała kwota a nie kazdy może od razu tyle wyciągnąć z kieszeni. Chciałam zapytać czy wiecie może gdzie można wziać kredyt typowo na remont? Jest w ogóle cos takiego? Czy zostaje mi tylko zwykły kredyt gotówkowy.
Cytuj
Raffallo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.6.2014 20:45
Hmm jak dobrze sie orientuje ale nie jestem do końca pewny to chyba w banku PKO mają taki kredyt na remont. Widziałem chyba nawet nie dawno taką reklame w telewizji.Może posiedź dzień przed telewizorem i poszukaj tej reklamy i takim kredycie bo ne jestem pewien czy dobry bank zapamiętałem.
Cytuj
beatrisR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 19:36
O ja też pamietam ta reklame w telewizji. A to nie jest ten bank które reklamuje Adamczyk? I to sie chyba nazywa kredyt na dowolny cel ale nie jestem pewna, bo coś typowo na remont to raczej nie ma takiego kredytu.
Cytuj
Zawisza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 20:23
Mnie też sie wydaje że nie ma czegoś takiego jak kredyt na remont. Jest tylko kredyt na dowolny cel, ale nie wiem na jakiej zasadzie jest przydzielany. Może idz do kliku najbliższych banków i zapytaj o coś takiego ale wątpie żeby cos takiego było
Cytuj
Albina55

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 11:05
Lepiej przejdz sie do banków roznych i dowiedz się od ich doradców jakie mają kredyty i w którym banku opłaca się najbardziej go wziąć. Lepiej tak zrób i nie bierz pierwszego lepszego, bo moze on okazac sie wcale nie taki lepszy :)
Cytuj
Jutka5

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 18:05
Radzę CI lepiej idz sobie do banku, pierwszego , drugiego, trzeciego i porównaj ich oferty i dowiedz się co bardziej Ci się opłaci. Jeżeli nie znasz się na tym to lepiej, dobrze CI radze, nie wybieraj w ciemno, bo możesz się nieźle naciąć na taki kredyt.
Cytuj
Dionizy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 18:52
To zależy z jak dużym rozmachem chcesz robić remont i ile pieniędzy potrzebujesz. Masz dwie opcje: kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny. Jeśli będzie to mały remont wybierz kredyt gotówkowy jeśli jednak masz zamiar przewrócić cały dom do góry nogami i pieniądze będą płynąć jak woda możesz wybrać kredyt hipoteczny. Każdy dostosowany jest do Twoich potrzeb.
Cytuj
abzibzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 12:23
Ja na Twoim miejscu wzięłabym kredyt gotówkowy w banku. Przejdź się po bankach i sprawdź ofertę. My tez planujemy remont na wakacje ale nie bierzemy żadnego kredytu. Chcemy wyremontować mieszkanie za pieniądze ze zwrotu podatku. Tylko, że my nie planujemy jakiegoś generalnego remontu tylko odświeżenie pokoi:)
Cytuj
Harry

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 15:07
Co dokładnie chcesz wyremontować? Bierzesz pod uwagę zakup nowych mebli, wymianę rur itd? Jeśli tak to kredyt hipoteczny będzie najlepszy bo gotówkowy może być za mały na tak duże wydatki. Słyszałem ostatnio od znajomego, że ING ma teraz korzystny kredyt hipoteczny.
Cytuj
zuzannaanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 16:25
Spory remont musisz planować skoro jesteś gotowa wziąć kredyt. Ja ostatnio wyremontowałam jeden pokój w mieszkaniu za jakieś 300 złotych. W przyszłym miesiącu wyremontuję drugi pokój i tak krok po kroku zrobię całe mieszkanie bez kredytu. Może ty też spróbuj?
Cytuj
Odpowiedź