• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt na remont?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
MisiowiaMama

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 19:13
To co Ty takiego kupowałaś że za remont w pokoju wydałaś tylko 300zł chyba jedynie pomalowałaś ściany? Ja jak teraz chciałam wymienić okno w jednym z pokoi to powiedzieli mi minimum 900 zł , myślałam jeszcze o nowym grzejniku, drzwiach i meblach ale to zdecydowanie za duży wydatek jak na jeden raz.
Cytuj
ryjek82

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 7:50
Okno za 900 złotych? To chyba z montażem? Ja u nas widziałem okno za niecałe 500 i z samodzielnym montażem nie wyniosłoby mnie to więcej niż 600 zł. Myślę, że jak ktoś chce tylko po szpachlować i pomalować pokój to ze spokojem zmieści się w 300 złotych.
Cytuj
JadziaQ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 14:53
Na pewno sa jakieś możliwości i oferty różnych banków dotyczące jakis kredytów na remont czy renowację pomieszczeń czy domu. Lepiej przejdz się do kilku banków i dowiedz się od nich wszystko na ten temat. Na pewno dobrze Ci oni doradzą.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 15:51
Nie ma chyba kredytu typowo na remont. Na takie rzeczy będziesz musiała wziąć zwykły gotówkowy kredyt i przeznaczyć go właśnie na remont. Porównaj oferty kilku banków i wybierz ten najkorzystniejszy.
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

25.8.2014 17:37
baskamy napisał
Nie ma chyba kredytu typowo na remont. Na takie rzeczy będziesz musiała wziąć zwykły gotówkowy kredyt i przeznaczyć go właśnie na remont. Porównaj oferty kilku banków i wybierz ten najkorzystniejszy.

Po co wypowiadać się na temat rzeczy, o których nie ma się pojęcia?
Kredyty na remont oczywiście występują i są one kredytami zabezpieczonymi hipotecznie.
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.9.2014 17:53
lzalewski napisał
baskamy napisał
Nie ma chyba kredytu typowo na remont. Na takie rzeczy będziesz musiała wziąć zwykły gotówkowy kredyt i przeznaczyć go właśnie na remont. Porównaj oferty kilku banków i wybierz ten najkorzystniejszy.

Po co wypowiadać się na temat rzeczy, o których nie ma się pojęcia?
Kredyty na remont oczywiście występują i są one kredytami zabezpieczonymi hipotecznie.


Nawet na taki mini remont? Nie wiem za 5000zł? Ale chyba nie trzeba się określać jak się bierze kredyt na co się go wyda? Czy teraz jest to już wymagane?
Cytuj
lzalewskiDoradca Kredytowy

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1332 razy

Wyślij wiadomość

2.9.2014 17:59
Przy kwocie 5000zł nie ma sensu angażować nieruchomości jako zabezpieczenie. Lepsze warunki nie będą warte kosztów związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego, czasu i problemów. W dodatku banki mają swoje minima jeśli chodzi o kwotę kredytu hipotecznego. Nie kojarzę, aby jakikolwiek bank udzielił kredytu w tej kwocie. Lepszym rozwiązaniem wydaje się być kredyt gotówkowy.
Wypowiedź została zmieniona przez: lzalewski 2.9.2014 17:59
Cytuj
Łukasz Zalewski
Doradca kredytowy
tel. 728 455 024
lzalewski@muratorfinanse.pl
Odpowiedź