• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

expander jakie opinie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
anula

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.6.2014 14:41
Witam,
nie dawno z mężem podjęliśmy decyzje o zaciągnięciu kredytu hipotecznego. Trochę po szperaliśmy i doszliśmy do wniosku że najlepszym miejscem na tego typu kredyt bedzie Expander. Ale nie bardzo wiemy jakie mają opinie. Może ktoś z was miał z nimi styczność i może mi troche na ich temat powiedzieć?
Cytuj
MeduZa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.6.2014 17:05
Ja troche czytałam na ich temat. I wiesz niby taki kredyt spoko, ale oni nie maja za dobrego podejścia do klientów. Podobno bardzo olewawczo podchodzą do danych spraw i długo trzeba czekać na załatwienie konkretnych formalność.
Cytuj
Magdalena Jarosz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.6.2014 17:25
Jeśli mają dobrą ofertę to ja bym się zdecydowała. Podejście do klienta jest ważne ale przecież nie wszyscy muszą nas głaskać po głowie. Najważniejsze by by wszystko było zgodnie z umową i by formalności udało się szybko załatwić. Dla mnie np. nie ma znaczenia czy obsługa w banku jest dla mnie miła czy nie.
Cytuj
Magdalena Jarosz - Ekspert Telefunken
http://www.telefunken.pl/tf-polska
teresa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.6.2014 20:01
NO co do ofert to mogę sie zgodzić mają je korzystne. I niektóre nawet lepsze niż nie jedne większe banki. Ale co do ich podejście do klienta i załatwia spraw klientów na czas to można mieć wiele do życzenia. Nie wiem czy zdecydowała bym sie brac u nich kredyt.
Cytuj
Raffallo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.6.2014 20:35
A ja nawet nie wiedziałem ze jest taka firma. Z ciekawości poczytałem sobie o nich w internecie i zdania sa raczej podzielone. Jedni bardzo zachwalają a inni znowu narzekają nie na taka obsługę. Może zapytaj znajomych?
Cytuj
beatrisR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 19:51
Wiesz co, ja osobiscie nie miałam z nimi styczności ale moja znjoma zdecydowała sie tam na kredyt hipoteczny. Po tym jak opowiadała mi jak musiała sie prosić o załatwienie formalności i jak co chwile brakowało im jakiś dokumentów to nie wiem czy bym sie, zdecydowała na jakąś współprace z tą firma.
Cytuj
Jutka5

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 11:27
Pierwsze słysze o takiej firmie. Nie wiem czy zdecydowałabym się na Twoim miejscu na to, gdy firma nie jest znana. Nie wiadomo czy są tacy uczciwi i czy Twój kredyt będzie dla Ciebie korzystny. Ja bym skorzystała z oferty innego banku.
Cytuj
JolaPuch

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 12:45
Jak mają naprawdę dobrą oferte to moze warto zaryzykować. Tylko przed tym poczytaj ich oferte i poczytaj umowe przed podpisaniem, bo potem mozesz miec nieprzyjemnosci, a po co Ci one. Moze poszukaj innego zaufanego banku z podobna oferta.
Cytuj
Irena00

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 13:47
Ja na Twoim miejscu nie ufala takiej nieznanej firmie. Z takimi nigdy nic nie wiadomo. Wezmiesz kredyt i będziesz musiała spłacać coś co bardzo odbije sie na Twojej kieszeni. Po co CI takie zmartwienia? Lepiej wziac kredyt w banku ktoremu warto zaufać.
Cytuj
Ilona88

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 18:51
Jeśli mają dobrą oferte to może warto im zaufać? Mimo wszystko przeczytaj sobie o nich na ich stronie i odwiedz ich siedzibę. Pogadaj z pracownikami na temat kredytu, oni na pewno doradza Ci jak bedzie dla Ciebie najlepiej, a moze przekonają Cię do swej firmy.
Cytuj
Odpowiedź