• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

expander jakie opinie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
zuza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 11:21
Nie kieruj się opiniami banków w internecie tylko przejdź się do banku i zapytaj o ofertę, która cię interesuje i dokładnie przeczytaj umowę. Jeszcze chyba nie otworzono banku z którego usług byliby wszyscy zadowoleni. Najczęściej negatywne opinie wystawiają ci którzy zalegają ze spłatą rat lub konkurencja;)
Cytuj
Harry

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 15:18
Masz 100% rację:) Jeszcze żaden bank nie zadowolił wszystkich:) Ja mam konto w mBanku i Getin Banku i nie narzekam ani na jeden ani na drugi bank, chociaż opinie w sieci mają różne. Jeśli chcesz się przekonać jaki bank jest, jakie ma podejście do klientów i co oferuje to trzeba się udać do placówki a nie w necie sprawdzać.
Cytuj
selena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 17:53
Nigdy nie miałam styczności z Expanderem więc nie mogę się wypowiedzieć na ich temat. Najlepiej będzie jak pójdziesz do nich i zapytasz jaką mają ofertę. W internecie raczej nie znajdziesz konkretnych informacji tylko sobie jeszcze bardziej w głowie namieszasz.
Cytuj
Sali

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 19:35
NO tak. masz racje że w Internecie nie zawsze te opinie są zgodne z prawdą ale czasami interneto to jedyne mozliwe miejsce żeby ludzie opowiedzieli o tym jak zostali przez dana firmę potraktowani.Ja tak do końca w to nie wierze ale wole mieć na uwadze to co ludzie piszą.
Cytuj
MariuszL

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 22:14
Moim zdaniem nie warto wierzyć w te opinie ktre są pisane w internecie. Teraz jest taka moda ze firmy konkurencyjne bardzo często decydują sie an nieuczciwa konkurencje i specjalnie wynajmują firmy ktore tworzą negatywną opinie ich konkurencji.
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.8.2014 14:16
MeduZa napisał
Ja troche czytałam na ich temat. I wiesz niby taki kredyt spoko, ale oni nie maja za dobrego podejścia do klientów. Podobno bardzo olewawczo podchodzą do danych spraw i długo trzeba czekać na załatwienie konkretnych formalność.


Skąd to wiesz? Miałeś z nimi problem? Bo to że ktoś tam coś napisał to też nie ma się co tym kierować, może akurat trafił na niekompetentnego pracownika i stąd ta opinia.
Cytuj
Odpowiedź