• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak sprawdzić czy PIT został wysany?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
nicola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.6.2014 11:20
Wiecie jak mogę sprawdzić czy PIT wysłany przez internet doszedł do skarbówki? Wysłałam go pod koniec kwietnia i dalej nie mam kasy na koncie a wydaje mi się, że to już najwyższy czas. Moi rodzice już dawno dostali zwrot. Podobnie brat i siostra tylko ja wciąż czekam:/
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

27.6.2014 14:21
Rozwiązanie jest nieskomplikowane. Polecam skontaktować się telefonicznie z urzędem skarbowym u upewnić się czy deklaracja dotarła. Odpowiedni urzędnik powinien udzielić takich informacji.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Magdalena Jarosz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.6.2014 17:19
Nie martw się na zapas. Myślę, że do końca miesiąca dostaniesz zwrot, nie ma co panikować. Jeśli to cię uspokoi to zadzwoń do Urzędu Skarbowego tak jak radzi Pani Ilona i zapytaj czy Twój PIT dotarł. Ja wysyłałem PIT-y pod koniec marca i pieniądze niedawno dostałem.
Cytuj
Magdalena Jarosz - Ekspert Telefunken
http://www.telefunken.pl/tf-polska
Czarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 22:13
Spokojnie spokojnie. Jak piszesz dość póżno złożyłaś swoje rozliczenie wiem pieniądze też przyjdą późno. Mój znajomy kiedyś jak składał je pod koniec kwietnia to dostał je dopiero w lipcu wiec nie masz sie co teraz martwić.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

30.6.2014 9:55
U nich różnie bywa, ja z żona wysłaliśmy jednego dnia i ona dostała w ciągu kilku dni, a ja niedawno. Także zaczekaj spokojnie, jeśli się martwisz, że coś zaniedbałaś to zadzwoń. Będziesz spać spokojnie.
Cytuj
Wiolusia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 12:07
Lepiej sie z nimi skontaktuj, bo potem mozesz miec nieprzyjemnosci,ze nie wyslales pitu. SLyszalam o takich historiach, nawet wsrod moich znajomych i teraz pilnuja każdego pitu czy doszedl czy nie.
Cytuj
Albina55

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 13:22
Najlepiej zadzwon do Skarbówki i będziesz miała z głowy. Oni od razu Ci odpowiedza i nie będziesz musiała zatruwać sobie głowy zmartwieniami. Ale jeżeli nie doszlo przez internet to to oznacza, ze cos oni mają błąd .
Cytuj
Belea

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 20:25
Późno złożony wniosek więc nie spodziewaj się rychłej odpowiedzi. To polski urząd skarbowy więc nie oczekuj cudu. Ludzie w tym kraju czekają miesiącami na różne odpowiedzi i decyzje. Jeśli masz wątpliwości czy dokumenty w ogóle dotarły do urzędu skontaktuj się z nimi. Może podchodzę do tego dość pesymistycznie, ale wydaje mi się że i tak musisz czekać
Cytuj
zuza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 11:07
Ja wciąż czekam na zwrot podatku a PIT wysłałam wcześniej niż ty. Moja rodzina już dostała pieniądze chociaż wysłali w tym samym terminie. Nie oczekuj cudów i cierpliwie czekaj. Podobno na wysłanie pieniędzy mają czas do końca lipca:/ Jeśli podejrzewasz, że PIT nie dotarł do US to skontaktuj się z nim lub idź sprawdź to osobiście.
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 11:19
Nie wiem czy można sprawdzić, ale podejrzewam, że wystarczy zadzwonić do urzędu lub po prostu się tam przejść. Wytłumaczyć co i jak i zapewne jakiś uczynny pracownik Ci pomoże.
Ja żeby uniknąć takich sytuacji stała 3h w kolejce, żeby go oddać ale mam święty spokój. Na przyszłość PIT możesz też wysłać pocztą tradycyjną z dodatkową opcją potwierdzenia odbioru:)
Cytuj
Odpowiedź