• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
1 osoba przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak sprawdzić czy PIT został wysany?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
polokoktaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 11:29
Również korzystałam w tym roku z możliwości wysłania PITu przez internet, z tym że mąż był w Skarbówce kilka dni później, ponieważ zmieniał dane do przelewu i dopytał, czy rozliczenie doszło. W zeszłym roku siostra spóźniła się z oddaniem PITu i po prostu w maju przyszło jej takie jakby przypomnienie - dostała wniosek, który miała wypełnić i informację iż ma go dostarczyć do urzędu w ciągu 7 dni, więc pewnie Twój PIT doszedł. My w tym roku dostaliśmy zwrot na konto dość późno, bo w ostatni piątek.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 14:07
kostka napisał
Nie wiem czy można sprawdzić, ale podejrzewam, że wystarczy zadzwonić do urzędu lub po prostu się tam przejść. Wytłumaczyć co i jak i zapewne jakiś uczynny pracownik Ci pomoże.
Ja żeby uniknąć takich sytuacji stała 3h w kolejce, żeby go oddać ale mam święty spokój. Na przyszłość PIT możesz też wysłać pocztą tradycyjną z dodatkową opcją potwierdzenia odbioru:)
Tak, wystarczy zadzwonić. Urzędnik jest zobowiązany do udzielenia informacji.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Zuzana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 17:56
Proponuje żebyś zachował spokój. Czas na to że przesła Ci rozliczenie maja chyba nawet do końca lipca.Mój znajomy też sie tak kiedys zamartwiał i dostał pieniadze własnie pod koniec lipca. Ja poczekała bym jeszcze miesiąc na Twoim miejscu.
Cytuj
MisiowiaMama

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 19:18
Spokojnie, spokojnie twój PIT pewnie dotarł juz do Urzędu, nie wiem na jakiej zasadzie jest to sprawdzane i w jakiej kolejności sa wysyłane rozliczenia ale może Twoje rozliczenie jest gdzieś na samym dnie i dlatego pieniążki jeszcze nie przyszły.
Cytuj
MariuszL

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 22:07
Jesteś chyba troche przewrażliwiony. NO chyba że masz mieć jakaś sporą sumke ze zwrotu i chodzi Ci głownie o tą sumie pieniedzy niz o to czy Twój PIT dotarł. Zadzwon może do Urzędu Skarbowego i ich zapytaj o to czy dotarł Twoj PIT i może powiedzą Ci kiedy dostaniesz w końcu swój zwrot
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.8.2014 14:42
MariuszL napisał
Jesteś chyba troche przewrażliwiony. NO chyba że masz mieć jakaś sporą sumke ze zwrotu i chodzi Ci głownie o tą sumie pieniedzy niz o to czy Twój PIT dotarł. Zadzwon może do Urzędu Skarbowego i ich zapytaj o to czy dotarł Twoj PIT i może powiedzą Ci kiedy dostaniesz w końcu swój zwrot
No jakby to była spora suma też bym pewnie się zastanawiała gdzie podziały się moje pieniądze. Urząd skarbowy ma termin, w którym się rozlicza ze wszystkimi więc z pewnością o tobie nie zapomnieli.
Cytuj
Odpowiedź