• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Pariba Bank

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
mania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 10:16
Pilnie potrzebuję pieniędzy na remont mieszkania bo pękła nam rura i wszystko jest zalane:/ Znalazłam ciekawą ofertę kredytu gotówkowego w Pariba Banku i zastanawiam się nad pożyczeniem 10 tysięcy. Mieliście kiedyś styczność z tym bankiem? Podobno kredyt ma oprocentowanie od 6,9% to dużo? Poza tym mają najniższą gwarancję całkowitego kosztu kredytu a raty można płacić przez 7 lat. Myślicie, że to dobra oferta? Niestety nie znam się na pożyczkach bo nigdy żadnej nie brałam i nie wiem co i jak.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

25.6.2014 11:31
Tam maja tę promowaną ofertę. Chyba jest niezła. Pójdzi zobacz co zaproponuja. Końcowa oferta zależy do Twojej sytuacji i zdolności.
Cytuj
Storczykowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 15:56
Wiesz, to co oni sobie piszą to jedno a to co powiedza Ci w banku to drugie.Na twoim miejscu przeszłabym sie do nich. A nie mozesz popytać o kredyt w banku w którym masz obecnie konto?Tak by chyba było szybciej i mniej formalności.Ale jak chesz.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

25.6.2014 18:29
Najlepiej pójść i zapytać w banku jak całość kredytu wygląda. Wszystko zależy od Twojej zdolności kredytowej i od tego ile jesteś w stanie spłacać. Na miejscu z pewnością wszystko Ci wytłumaczą
Cytuj
GrochaGocha

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 22:03
A nie możesz wziąć kredytu w jakimś innym miejscu? Ja o tym banku słyszałam trochę swojego czasu ale nie zbyt dobre rzeczy. Sama osobiście nie miałam przyjemności korzystać z ich usług ale po tym co przeczytałam o nich na internecie chyba bym nie zaryzykowała.
Cytuj
Greg

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 23:18
Może i nie mają za ciekawej opinii ale ja uważam, że nie należy w 100% wierzyć w to co jest napisane w internecie. Jeśli naprawdę interesuje cię oferta tego banku idź do nich, wypytaj o szczegóły kredytu, przeczytaj uważnie umowę i dopiero wtedy podejmij decyzję.
Cytuj
Malwinka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.6.2014 0:00
NO masz racje. Ja już na swoim przykładzie mogę powiedzieć że to co pisza w internecie nie jest odzwierciedleniem tego co jest w banku. Sama miałam tak kilka razy i dopiero jak poszłam do banku i wypytałam sie o szczegóły to dowiedziałam sie jaka jest realna oferta.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 71 razy

Wyślij wiadomość

26.6.2014 9:14
Drodzy Panstwo banki dostosowuja często oferty do konkretnych klientów, wyliczaja indywidualnie zdolnosc kredytową, sprawdzaja nasza sytuacje w bik, oferty które widzimy np. w internecie są ofertami wyjsciowymi. Szczególowe warunki ustalane są dla klientów indywidualnie. Czesto moze sie okazac, ze oferta która była atrakcyjna dla naszego sąsiada jest gorsza dla nas.
Cytuj
Marzena Kazbieruk
Ekspert Comperia.pl
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.6.2014 13:06
O kredyt zapytaj najlepiej bank, w którym masz konto założone. Dla swoich klientów mają czasami fajne oferty, z których warto skorzystać. Jeżeli chcesz wziąć w innym banku, najlepiej porównaj kilka ofert.
Cytuj
owllovesyou

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.6.2014 14:27
W takim wypadku dobrze by było, aby mieszkanie było ubezpieczone, ale teraz nie ma co gdybać... najlepiej poszukać wśród ofert kredytów typowo remontowych. A jeśli już chcesz inny kredyt najlepiej idź do banku i wypytaj o wszystko dokładnie, bo jak wiadomo oferta w internecie na pewno nie jest pełna.
Cytuj
Odpowiedź