• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Pariba Bank

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
maruda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.6.2014 17:14
A ja bym poszedł do kilku banków, tam gdzie mają najbardziej korzystne oferty. Zobaczyłbym co takiego mi zaproponują i dopiero poźniej na spokojnie porównał bym kilka ofert w domu i zdecydował sie na coś najbardziej opłacalnego.
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.8.2014 13:04
Musiałabyś pooglądać różne oferty i zdecydować się na tą najbardziej atrakcyjną, nie wiem tylko ile chcesz pożyczyć czy 2000zł czy 15000zł to wszystko ma znaczenie. No i zależy też oczywiście od Waszych zarobków.
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 10:30
maruda napisał
A ja bym poszedł do kilku banków, tam gdzie mają najbardziej korzystne oferty. Zobaczyłbym co takiego mi zaproponują i dopiero poźniej na spokojnie porównał bym kilka ofert w domu i zdecydował sie na coś najbardziej opłacalnego.


No to jest najlepszy sposób przynajmniej jest się pewnym, że nic się nie przeoczy a oferta, którą wybraliśmy jest na tyle dobra, że będziemy zadowoleni. Ja jak będę brać kredyt właśnie taki system obiorę.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.9.2014 15:23
koralowamaja napisał
maruda napisał
A ja bym poszedł do kilku banków, tam gdzie mają najbardziej korzystne oferty. Zobaczyłbym co takiego mi zaproponują i dopiero poźniej na spokojnie porównał bym kilka ofert w domu i zdecydował sie na coś najbardziej opłacalnego.


No to jest najlepszy sposób przynajmniej jest się pewnym, że nic się nie przeoczy a oferta, którą wybraliśmy jest na tyle dobra, że będziemy zadowoleni. Ja jak będę brać kredyt właśnie taki system obiorę.
macie prownywarki to korzystajcie, a potem mozna isc do banku i ponegocjowac.
Cytuj
Odpowiedź