• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Bank BPH czy warto wziąć kredyt z wracającymi odsetkami?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomorek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.5.2016 10:38
Witam. Zamierzam wziąć kredyt gotówkowy 15000 zł. na 18 miesięcy. Pomyślałam o kredycie w BPH z powracającymi odsetkami za rok. Wiem, że będę spłacała raty terminowo i uważam, ze to to dobry pomysł z tym zwrotem odsetek. Czy przesłanie wniosku o przyznanie kredytu online jest równoznaczne z zawarciem umowy kredytowej?
Wypowiedź została zmieniona przez: Tomorek 18.5.2016 10:39
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

18.5.2016 10:45
Tomorek napisał
Witam. Zamierzam wziąć kredyt gotówkowy 15000 zł. na 18 miesięcy. Pomyślałam o kredycie w BPH z powracającymi odsetkami za rok. Wiem, że będę spłacała raty terminowo i uważam, ze to to dobry pomysł z tym zwrotem odsetek. Czy przesłanie wniosku o przyznanie kredytu online jest równoznaczne z zawarciem umowy kredytowej?


nie, ale w BIK będzie widoczne zapytanie
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
jaqen

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.5.2016 15:34
Czy porównując ten kredyt z innymi jest on warty wzięcia? Czy rzeczywiście ten zwrot odsetek zmniejszy jego koszty? A może to tylko taka zachęta i np. prowizja jest wysoka? Właśnie każdy bank się reklamuje, że ma najlepsza ofertę i nie wiadomo do końca ile w tym jest prawdy.
Cytuj
Tomorek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.5.2016 15:41
Robert Sierant napisał
Tomorek napisał
Witam. Zamierzam wziąć kredyt gotówkowy 15000 zł. na 18 miesięcy. Pomyślałam o kredycie w BPH z powracającymi odsetkami za rok. Wiem, że będę spłacała raty terminowo i uważam, ze to to dobry pomysł z tym zwrotem odsetek. Czy przesłanie wniosku o przyznanie kredytu online jest równoznaczne z zawarciem umowy kredytowej?


nie, ale w BIK będzie widoczne zapytanie
Robert Sierant napisał
[quote author=Tomorek]Witam. Zamierzam wziąć kredyt gotówkowy 15000 zł. na 18 miesięcy. Pomyślałam o kredycie w BPH z powracającymi odsetkami za rok. Wiem, że będę spłacała raty terminowo i uważam, ze to to dobry pomysł z tym zwrotem odsetek. Czy przesłanie wniosku o przyznanie kredytu online jest równoznaczne z zawarciem umowy kredytowej?


nie, ale w BIK będzie widoczne zapytanie[/quot
Czy to widoczne zapytanie ma jakiś wpływ na moją zdolność kredytowa? W tym wypełnianym online wniosku wpisuje się aż tak dokładne dane, że wędruje to BIK?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

18.5.2016 17:00
na zdolność kredytową nie, ale na punktację w BIK już tak
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Tomorek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.5.2016 20:26
Co to takiego jest punktacja w BIK? Czy to ma związek z możliwością brania kredytu przeze mnie? Czy z tego wynika,ze lepiej nie pytać o oferty w za wielu bankach?
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

18.5.2016 23:54
BIK nadaje klientom ocenę punktową, duża ilość zapytań ją obniża i obniża wiarygodność dla banków, podobnie banki mają swoją politykę dotyczącą zapytań i skoringu i różnie podchodzą do tematu ale powyżej 3-4 zapytań w miesiącu trudno już potem coś załatwić.

trochę o tym tutaj: http://artursarnecki.eu/jak-pozbyc-sie-niepotrzebnych-zapytan-kredytowych-wzor-pisma/

co do promocji bph to jest ona dla nowych klientów i kredyt na maksymalnie 24 msc, natomiast nie mogę totalnie znaleźć warunków kredytu a to trochę niepokojące:)
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Tomorek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2016 10:42
Też nic dokładniej nie mogłam znaleźć, dlatego pytam. Nasuwa mi się wniosek, że jeżeli wyłącznie ten zwrot odsetek jest podkreślony a reszta warunków ukryta, to najwyraźniej w świecie nie jest to taka najlepsza oferta. I wcale nie taka tania. A druga sprawa, ta reklama z pluszowymi odsetkami chyba jako jedyna tak bardzo przemawia do klienta. No i warto się zastanowić, czy obecnie te odsetki są w kredytach najważniejsze? Raczej nie.
Wypowiedź została zmieniona przez: Tomorek 19.5.2016 10:43
Cytuj
Artur Sarnecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1359 razy

Wyślij wiadomość

19.5.2016 10:55
ciężko powiedzieć nie znając warunków kredytu - są kredyty bez odsetek ale z ogromną prowizją czy ubezpieczeniem

Tomorek napisał
Też nic dokładniej nie mogłam znaleźć, dlatego pytam. Nasuwa mi się wniosek, że jeżeli wyłącznie ten zwrot odsetek jest podkreślony a reszta warunków ukryta, to najwyraźniej w świecie nie jest to taka najlepsza oferta. I wcale nie taka tania. A druga sprawa, ta reklama z pluszowymi odsetkami chyba jako jedyna tak bardzo przemawia do klienta. No i warto się zastanowić, czy obecnie te odsetki są w kredytach najważniejsze? Raczej nie.
Cytuj
Doradca Finansowy

https://finansepoludzku.pl
Napisz: biuro@finansepoludzku.pl
Jula

Niezarejestrowani

19.5.2016 13:47
Ludzie się daja nabierać na takie oferty. A nie lepiej wziąć po prsotu zwykły, tani kredyt?
Cytuj
Odpowiedź