• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

kredyt tęcza

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

25.6.2014 8:51
Jeżeli to nie jest parabank to czemu nie. W SKOKu nie bałbym sie brac. Maja gwarancje, jeśli oferta jest okej to nie wiedze przeszkód.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 9:33
gosc ale myslisz ze to skok - ja jak brałam to nic nie pisało że to skok myślałam ze normalny bank po prostu hm.. doczytałam tam jeszcze że w tej tęczy prowizje placi sie chyba na poczatku wiec nie opalca sie wtedy splacic kredytu wczesniej niz w wyznaczonym terminie to jest slabe troche.
Cytuj
be free like a child
mireK

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 14:38
animka ale jak brałaś to nie widziałaś gdzie idziesz po kredyt? jak dla mnie to troche dziwne. Przecież tam jak byk pisze SKOK nie wiem jakie trzeba mieć problemy ze wzrokiem żeby tego nie zauważyć. A to ze sa bezpieczniejsi od parabanków to oczywiste.
Cytuj
lipslikesugar

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 20:43
Nie słyszałam o tym kredycie, może dlatego, że to nie z mojego banku. Ale wydaje mi się, że w Twoim przypadku, najlepiej będzie wziąć kredyt typowo na działalność gospodarczą, poszukaj w ofertach, na pewno znajdzie się jakaś kusząca propozycja. Wydaje mi się, że kredyty z określonym przeznaczeniem są pewniejsze niż takie na dowolny cel.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 21:13
mireK no wlasnie nigdzie nie pisze skok o to chodzi zobacz sobie zreszta na ich strone ja tam zadnego skoku nie widze http://www.kbsbank.com.pl/ wg mnie to normalny bank a nie kasa spoleczna czy cos w ten deseń
Cytuj
be free like a child
Emilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 21:33
To w końcu to SKOK czy nie SKOK bo już się pogubiłam... Jeśli chcesz wziąć kredyt na rozpoczęcie działalności to poszukaj oferty typowo dla młodych firm a nie jakieś tęcze. To ci się zupełnie nie będzie opłacało.
Cytuj
rafus9973

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 22:44
Mi się najbardziej podobają kredyty dla firmy już od pierwszego dnia jej istnienia. Też wybrałbym kredyt typowo na firmę, ale jeśli chcesz inny i jeśli się tak da, to czemuż by nie. Najprościej będzie iść do placówki i wypytać konkretnie o tę kredyt. A nuż widelec zaproponują coś korzystniejszego specjalnie dla Ciebie.
Cytuj
selena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 22:54
Emilka napisał
To w końcu to SKOK czy nie SKOK bo już się pogubiłam... Jeśli chcesz wziąć kredyt na rozpoczęcie działalności to poszukaj oferty typowo dla młodych firm a nie jakieś tęcze. To ci się zupełnie nie będzie opłacało.


Kredyt tęcza ma w swojej ofercie spółdzielczy bank w Krakowie, autor wątku przecież o tym pisał:)
Moim zdaniem lepiej wziąć kredyt na firmę. Zapytaj w tym banku spółdzielczym jak wygląda u nich kredyt dla młodych przedsiębiorstw, może zaproponują ci coś ciekawego. A jaką firmę chcesz otworzyć?
Cytuj
polokoktaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 23:06
Są banki oferujące kredyt na firmę od pierwszego dnia jej trwania, sama się nad tym zastanawiałam, ale jeszcze nie zdecydowałam się na założenie działalności. Myślę, że kredyty skierowane na działalność dają lepsze warunki. W końcu po coś to ich przeznaczenie jest. ten kredyt to na prawdę dobra oferta, ale mimo wszystko, wybrałabym taki przeznaczony na firmę.
Cytuj
Malwinka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 23:54
Są takie oferty? Ja myślałam ze jest coś co pomaga nam rozpocząć działalność ale to jeszcze zanim cokolwiek otworzymy albo jak już jakiś czas nasza firma jest. Nie wiedziałam ze można starać sie o kredyt zaraz od pierwszego dnia.
Cytuj
Odpowiedź