• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

kredyt tęcza

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Presti

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2014 22:37
Witam,
ostatnio widziałem reklamę "Kredytu Tęcza" w Krakowskim banku spółdzielczym, ktoś z was brał juz może ten kredyt? Niby jest na dowolny cel ale zastanawiam się czy jak chciałbym otworzyć własna działalność to ten kredyt też się tak liczy? I czy opłacało by się go wziąć czy lepiej jest brac jakiś kredyt typowo na otwarcie działalności?
Cytuj
Heartbreaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2014 23:13
Widziałem że ten kredyt tęcza może miec bardzo niskie raty i jak tak bardziej zagłębiałem się w temat to jest to bardzo opłacalny kredyt tylko nie wiem czy jak Ty chcesz otworzyć działalność to czy właśnie nie bedzie Ci sie opłacać wziać kredyt na otworzenie działalności.
Cytuj
koralka22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 0:14
No co Ty taki kredyt brać żeby otworzyć działalność? Dla mnie to się mija z celem. Jak chcesz wziać z banku pieniądze an otworzenie własnej działalność to skup sie lepiej na ofertach banku gdzie oferuję kredyty typowo na otworzenie działalności a nie mają ciekawy kredyt to otworze własną interes.
Cytuj
SzymonR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 0:31
A ja pierwszy raz słysze o takim kredycie. Nazwę ma fajną tylko ciekawe czy jest tak kolorowy jak wskazuje na to jego nazwa. Co do tego zeby brać taki kredyt na otworzenie działalności to jak dla mnie jest lekka głupota przecież na to nie potrzebujemy tysiac czy dwa ale dwadzieścia.
Cytuj
animka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 11:05
szymon zalezy na co jesli chcesz byc freelancerem to i 3 kafle ci wystarcza na otwarcie DG, ja brałam keidys w krakowskim banku pozyczke, nie wiem czy tą tecze bo to było troche lat temu ale taka na wesele, że od razu spłaciłam od ręki :)
Cytuj
be free like a child
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 11:40
no dobra ale co ze wczesniejsza spłatą mozna czy nie ? czy prowizje placisz na poczatku czy jest rozlozona w czasie u nich ? na pierwszy rzur oka wyglada ok ale potem moze sie okazac ze ma troche minusów..
Wypowiedź została zmieniona przez: mutual 24.6.2014 11:41
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
Gość

Niezarejestrowani

24.6.2014 12:00
to jest z tego co widzę oferta jakiegos SKOKu, wiec na pewno bezpieczniejsza niz jakis parabank. oni maja gwarancje, wiec zasady powinny byc jasne i przejrzyste.
Cytuj
OlkaW

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 23:48
Ja tak pobieżnie czytałam tą oferte i powiem wam że według mnie jest bardzo korzystna, szkoda że jest tylko w Krakowskim skoku, ja sprawdzałam u siebie i niestety nie ma takiej możliwości. Szkoda że nie mają takich ogólnych ofert.
Cytuj
lola85

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 8:15
Moim zdaniem ta oferta jest opłacalna i jeśli uważasz, że taka "drobna" pożyczka ci wystarczy na rozkręcenie działalności to bierz i nawet się nie zastanawiaj. Ja też mam zamiar wziąć pożyczkę na rozkręcenie DG i jak na razie nie znalazłam ciekawej oferty typowo dla firm.
Cytuj
jaca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 8:45
Pierwszy raz słyszę o tym kredycie ale wydaje mi się, że skoro chcesz założyć swoją pierwszą działalność i masz na nią pomysł to najlepiej wziąć jakiś kredyt na start dla firm. Na pewno dostałbyś więcej i warunki pewnie będą korzystniejsze. Najlepiej porównaj te kredyty ze sobą i wybierz to co ci najbardziej odpowiada.
Cytuj
Odpowiedź