• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Gdzie wziąć najtańszy debet?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
max

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.5.2016 9:40
Cześć.
Musze pilnie wziąć pożyczkę w wysokości 5000 zł. Chyba debet na koncie to niezłe rozwiązanie? Nie trzeba płacić prowizji ani żadnych ubezpieczeń wykupywać. Nie jestem w stanie przewidzieć, kiedy go spłacę. Ale wszystko możliwe, że w przeciągu 4 miesięcy. Mam konto w BZWBK. Chodzi mi o jak najmniejsze oprocentowanie debetu. Jak to wygląda w innych bankach?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

10.5.2016 11:29
Dostaniesz debet w koncie bez prowizji? To bierz! Banki zawsze pobierają prowizję no chyba że trafi się jakaś promocja. Jeżeli w 4 m-ce to ma być spłacone to najważniejsza jest wysokość prowizji, oprocentowanie ma mniejsze znaczenie. I tak max to 10%...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
aleca

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.5.2016 15:38
Robert Sierant napisał
Dostaniesz debet w koncie bez prowizji? To bierz! Banki zawsze pobierają prowizję no chyba że trafi się jakaś promocja. Jeżeli w 4 m-ce to ma być spłacone to najważniejsza jest wysokość prowizji, oprocentowanie ma mniejsze znaczenie. I tak max to 10%...
Robert Sierant napisał
Dostaniesz debet w koncie bez prowizji? To bierz! Banki zawsze pobierają prowizję no chyba że trafi się jakaś promocja. Jeżeli w 4 m-ce to ma być spłacone to najważniejsza jest wysokość prowizji, oprocentowanie ma mniejsze znaczenie. I tak max to 10%...

Prowizja kiedy jest pobierana? Przy przydzielaniu debetu? I interesuje mnie, czy to jest kwota stała czy zależy od sumy przyznanego debetu? Sam będę chyba się w ten sposób poratować finansowo.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

10.5.2016 16:05
Prowizja jest procentowa. Z ciekawości zapytaj w swoim banku...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
patricia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.5.2016 9:55
max napisał
Cześć.
Musze pilnie wziąć pożyczkę w wysokości 5000 zł. Chyba debet na koncie to niezłe rozwiązanie? Nie trzeba płacić prowizji ani żadnych ubezpieczeń wykupywać. Nie jestem w stanie przewidzieć, kiedy go spłacę. Ale wszystko możliwe, że w przeciągu 4 miesięcy. Mam konto w BZWBK. Chodzi mi o jak najmniejsze oprocentowanie debetu. Jak to wygląda w innych bankach?
Ale jakis bank daje az takie wysokie debety? to chyba trzeba brac linie kredytową...
Cytuj
nastor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.5.2016 10:45
A to jest różnica debet a linia kredytowa? Debet to przecież odnawialny kredyt. 5000 zł.według Ciebie to dużo?. Ja sam mam 10000 zł i wcale nie przerażają mnie pobierane kwoty od wykorzystanego debetu.
Cytuj
Odpowiedź