• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Dobra oferta leasingowa. Gdzie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Karola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.6.2014 18:43
Hej.
Wiecie może kto ma teraz dobrą ofertę leasingową? Chciałabym kupić sobie nowy samochód a słyszałam,że z leasingu mogą korzystać też osoby prywatne. Na samochód z salonu mnie nie stać a starym autkiem sprzed 2008 roku też nie chcę jeździć. Obecnie mam Honde Civic sprzed 2000 roku i co chwilę się psuje:/ Polecicie mi coś konkretnego?
Cytuj
jarek80

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.6.2014 7:39
Z tego co wiem od znajomych to Getin Bank ma dobrą ofertę leasingową, płaci się tylko 105&. Niestety nigdy z niej nie korzystałem. Ja mam samochód z 92 roku i uważam, że jest świetny. Rocznik wcale nie świadczy o stanie samochodu. Nawet auto z 2012 może ci się popsuć, wszystko zależy od tego jak dbasz o samochód i jak jeździsz:)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

24.6.2014 9:56
Dobre leasingi ma Raiffeisen albo Toyota Bank. Sprawdź oferty, ale na prawdę. Ja mam akurat w tym pierwszym jestem zadowolony. Ale widziałem ostatnio ofertę Toyoty, bo brat szuka i bierze właśnie tam. jest spoko.
Cytuj
Karola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 9:52
Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi:) Nie miałam pojęcia, że Toyota ma bank... Myślę, że sprawdzę ich ofertę skoro mówisz, że jest korzystna. Pozostałe banki też sprawdzę i wybiorę ten, którego oferta najbardziej mi się spodoba;)Wiesz może czy w Poznaniu Toyota Bank ma swoją siedzibę?
Cytuj
Emilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 21:37
Toyota Bank rzeczywiście ma bardzo korzystną ofertę leasingową. Mój narzeczony u nich składał wniosek. Niestety nie wiem gdzie w Poznaniu mają swoją siedzibę i czy mają w ogóle. Ja jeszcze niedawno nawet nie wiedziałam, że taki bank jest na naszym rynku.
Cytuj
Daisy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.6.2014 22:47
Nie żartujcie że taki bank też jest? Jak ja ostatnio jestem zaskakiwana. Co przeczytam sobie jakiś artykuł czy jakiś fajniejszy wątek na forum to okazuje sie ze jest jakiś bank o którym ja nie miałam zielonego pojęcia. Za chwile sklepy spożywcze bedą zakładac własne banki.
Cytuj
Arturro

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 16:46
Daisy napisał
Nie żartujcie że taki bank też jest? Jak ja ostatnio jestem zaskakiwana. Co przeczytam sobie jakiś artykuł czy jakiś fajniejszy wątek na forum to okazuje sie ze jest jakiś bank o którym ja nie miałam zielonego pojęcia. Za chwile sklepy spożywcze bedą zakładac własne banki.
Ja też się niedawno nieźle zszokowałem szukając w porównywarce dobrej oferty - zaskoczyły mnie takie pozycje jak właśnie Toyota Bank, T-Mobile usługi bankowe czy Volkswagen Bank. Szukając oferty leasingowej najpierw sprawdziłbym właśnie w Toyota czy Volkswagen Bank, jako że one są typowo samochodowe już z nazwy i pewnie nastawione na oferty samochodowe. A jeśli chodzi o samochody, to podobno własnie auta do 1998 roku psują się najmniej, ale są wyjątki, np. właśnie Honda Civic, która uwielbia kwitnąć, już praktycznie się chyba nie znajdzie np V czy VI ze zdrową blachą.
Wypowiedź została zmieniona przez: Arturro 10.7.2014 16:47
Cytuj
Chwile ulotne jak ulotka...
autolea99

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.7.2014 16:05
ja jakiś czas temu w tej firmie http://leasingsamochodu.net/ brałem leasing na autko i jestem bardzo zadowolony. Wszystko załatwiłem sobie przez internet po uprzednim dogadaniu się z doradcą i jestem szczęśliwym posiadaczem mojej wymarzonej skody ;p
Cytuj
koniecka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.7.2014 21:56
honda psuje się z zasady, wiem coś o tym bo mam hopla na punkcie hondy civic 5 i 6 generacji. Ja polecam leasing w Getin Banku, brat ma i chwali się cały czas że świetnie wybrał. Także nie pozostaje mi nic innego jak podzielić się jego zachwytem.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.8.2014 13:44
Nie pomogę CI niestety. Wiem, że moi znajomi brali auto w leasing ale nie mam pojęcia w jakim banku no i nie wiem też jak im się go spłaca. Najlepiej podzwonić po kilku bankach lub podpytać kogoś kto też spłaca w taki sposób.
Cytuj
Odpowiedź